Forums

he uz csdm

negribat uzlikt granatas uz csdm ice?) un atslegt radio sound (Fire in the hole!)? :)

давай!

Этож будет жесть если с бесконечными гранатами. Щас там достаточно много народу, представь все например 6-7 рыл начнут швырять гранаты:D. Невозможно будет пострелять). Ну если одна граната когда перерождаешься тогда норм еще

Da. Vsego 1 granatu kogda rodilsja.

es esmu tikai PAAAAR :)

nu esli 1 grenku to pri takom rasklade ja za

Es par!

Var jau :)

Nu nezinu gan... manuprat bus parak liela galja. :D Taa jau tur ir meerce un ja visulaiku vel lidos HE tad nebus normalas speleshanas...

tikai par!

Piedavaju ta:

1. 1 granatu
  2. Bez Fire in the hole! radio
  3. Un uz testu laiku 2-3 dienas, paskatit kaa bus

Dīvaini, ka nav. Parasti csdm serveros ir.

Ierakstu laboja lemony 11.01.2017 00:35

Iedomajies tu piedzimsti izmet HE pec 1 sec nomirsti un pec 2sec tu jau met nakamo HE!

Tur bus pilnigs bezpregjels!

Tā nav, esmu spēlējusi ice csdm, kur ir he, ļoti reti kurš uziet gaisā.

anti. mulkigs ieteikums, riebjas vispaar ja he granatas ir dm serveros, kur nu veelk ice2k only

attach

anti. mulkigs ieteikums, riebjas vispaar ja he granatas ir dm serveros, kur nu veelk ice2k only

Ti navrjatli hotja bi raz tak igral)))) etih granat daze ne zametno....

Vot lemony delo govorit, ona znaet, ona igrala i ejo mnenie maksimalno subjektivno, v otli4ii ot nekotorih)

Vienosimies par vienu vakaru un tad es uzlikši, bet ja būs pārāk liels bezpreģels tajā vakarā un notiks tā kā es to paredzu, tad ņemsim uzreiz nost ;)

Nu vienojamies par vakaru

jap lemony es ari gaidu kad buus tas vakars :) loti gribetu he uz csdm! varbut ja daudz cilveki var apsvert par citu mapi arii? piemeram dd2 csdm! ?????   sak jau palikt ka tur vairak cilveki spele neka dd2 :D:D:D:D ir momenti daudzi!

Tāpēc jau tas ir ice2k csdm serveris, nevis parastais, lai mainītu uz kko citu.

Ierakstu laboja lemony 13.01.2017 23:15
0 lietotāji
0 viesi