Forums

armandssw say's hi!

Sveiki Chill iedzīvotāji ;)

Nāku piebiedroties jūsu jau tā diezgan kuplajai kompānijai forumā :)

Tātad mazliet par reālo dzīvi... Mani sauc Armands, esmu 17 gadus jauns un nodarbojos ar daudz un dažādām lietām, sākot ar sportiskām aktivitātēm, kā basketbols, volejbols, ielu vingrošana un futbols, beidzot ar savu dzīvi kiberpasaulē, kur no spēlēm spēlēju tikai to, ko mans pc atļauj ;). Tas būtu counter-strike 1.6, ko es spēlēju pārsvarā bez lieliem pārtraukumiem, un, protams, ik pa laikam, kad vēlos kko pamainīt, izvēlos uzspēlēt minecraft factions vai sa:mp utt.. Vēl necentīšos pāriet uz in-game stastu, tāpēc pastāstīšu par sava brīvā laika aktivitātēm. Mazliet par jaunības gadiem... Es uzskatu, ka tieši tagad man ir tas vecums, kad vajag atlaist tā kārtīgi, iztusēties utt... Tāpēc ar draugiem ik pa laikam veidojam pokera vakarus pirtī un vienkārši fun pavadam laiku. Runājot par ievērojamākiem svētkiem, tad gan iet kā bez bremzēm :D. Labi, pietiks par personīgo...

Runājot par savu cs 1.6 dzīvi, dēļ kuras arī atnācu pievienoties chill bariņā, varu teikt vienīgi to, ka ar savu skilu nelielos, jo parasti,m kad tā notiek, tas vienkārši pazūd, bet nu varbūt kāds jau ir redzējis mani serverī, tad jā. Ir reizes, kad score var būt 54:3 un reizes, kad /rs funkcija tiek izmantota biežāk kā... nu nav svarīgi. Pēdējā laikā esmu pievērsies fastcup, kur spēlēju ar pazīstamajiem un nepazīstamajiem visās skila grupās un varu teikt vienīgi to, ka, kopš spēlēju šajā saitā, skill'a līmenis ir mazlietiņ pakāpies ;). Ja vēlies pievienoties kādam mačam, raksti ;).

skype - armandssw

steam - armandssw99

Labi, jūtu, ka aizeju bišīt off-topic, bet jā.

Jauku visiem šo vakaru, kā arī visu 2017. gadu un turpmāko dzīvi! ;)

Veiksmi chillotāji!!! :)

armandssw out

Šodien manīju serverī. Sveiks! ;)

yo mani  ar sauc Armands! Ciuva riva :)

Yo 8)

Sveiks.

yo krisi

Hello=]

Привет =)

Nu , čau! 

0 lietotāji
0 viesi