Forums

Westiņš nodod sveicienu!

Būtu tikai pieklājīgi pateikt labdien jeb labvakar! Tāpēc Labs vakars Chill'otāji, tās lietotāji , spēlētāji, kā arī administrācija.

Tātad, šeit būs iespēja mani iepazīt, cik nu labi, cik slikti , to mēs redzēsim jau tālāk.

Pasē norādītais vārds ir Edgars, bet radi mani sauc otrajā vārdā Alfa. Nāku es no Jelgavas. Nu jau kā 2.gadus atrodos Anglijā. Strādāju es otrā lielākajā Anglijas kompānijā ''Johnson control''. Darbs ir pavisai atbildīgs un nopietns. Mana darba prasības ir atbildēt par cilvēkiem kuri strādā zem manis, kā veic savus darba pienākumus, kā arī vai nekavē darbu. Otrapus darba daļa darbojoties mājās vai darbā ar tastatūru veicot kompānijai projekta lietas. Darba komandējumus apmeklējam daudzās valstīs kur respektīvi kompānija visus ceļa izdevumus sedz. Ar šo firmu sadarbojos nepilnu gadu, bet ne par to ir šeit stāsts. Pirms 2.nedēļām esmu ticis pie Anglijas autovadītāja tiesībām, tapēc liels (juhūūū) man. Sākoties ziemai pastiprināti meklēju lietas, pie kurām varētu nosist produktivitāti un laiku (tas varētu būt viens no iemesliem, kāpēc šobrīd šeit atrodos). Intereses ir plašas un dažādas, visu neuzskaitīšu, bet īsumā - mūzika (grūti nodefinēt savu muzikālo gaumi, jo klausos daudz ko, īpaši piesaista industrial, psychedelic, alternative rock, angļu reps uc), dažādu žanru literatūra, filozofija, brīvā laika pavadīšana nodarbojoties fitnesa zālē. Protat kā jau visi mirstīgie piektdienas vakarus pavadu laiku draugu lokā un kur bez kāda alus kaussa vai grādīgajiem šotiņiem. Vispārīgi sevi raksturotu kā piezemētu, sportisku jaunieti, kas var darīt da jeb ko, kas saistīts ar sportu, bet protams patīk arī atlaist bremzes un vienkārši murgot. Lielākoties no spēlēm aizraujos ar cs 1.6 / League Of Legends un CsGo. Counter-strike 1.6  nu jau aprit 13.gadi. No kartēm dievinu dustiņu. Mans iecienītākais ierocis būtu awp/emka.

Mans in-game segvārds The West

Tas nu būtu noslēgumā viss. Pagājis ilgs laiks, kopš kādā komūnā esmu iesaistījies, nēesmu nekad arī bijis liels ''čau'' topiku rakstītājs. Kopumā ceru, ka nebija garlaicīgi un vienmuļi manu savārstījumu lasīt.

Esi sveiks! :)

Ierakstu laboja skel 27.12.2016 20:07

Esi sveicināts. :)

laba sasveicināšanās, Sveicināts barā!

chau chau!

Hello =]

čaw :)

"labdien jeb labvakar" - nav viens un tas pats! :D

Bet ne par to esmu šeit! Sveiks, laba sasveicināšanās! ;)

Hey ho!

Sveicināts.

sveiks! veiksmi chill'a tev. emkas lovers ;)

mazaa^dafuq

mazaa ljubestiibu nevelies ?

ROLKAx2
mazaa^dafuq

mazaa ljubestiibu nevelies ?

umnik

sveiks!!

0 lietotāji
0 viesi