Forums

holla mazie ^^ nav LAT keyboard

Chau chau visiem.  Esmu krieviete, taapeec uzreiz atvainojos par manu valodu :D
Sauc mani Aljona vai arii Viktorija, yea, man divi vaardi. :) peec horoskopa esmu skorpions, tas noziime, ka man ir gruuts raksturs..Pashlaik es dziivoju Jeekabpilii, bet viss saakaas ar Ventspili :) tu es nodziivoju liidz 11.gadiem un tad paarvaacos uz Jelgavu. Isteniiba, liidz 13.gadiem biju mazaa, saldaa, miilja meitene, liidz briidim, kaameer nesaaku dziivot Riigaa..jajaa, slikta kompaanija utt..nu neko..Riigaa saaku dziivot no tiem 13.gadiem. Tur man bija neliels hobby, es gaaju MMA nodarbiibaas :D 2.gadus kaavos un ir arii 2 diplomi (1.vieta Baltijaa un 2.vieta Latvijaa). Kopsh berniibas es nodarbojos ar futbolu, volejbolu, hockey, sambo, tehniska modeleeshana un veel kkas bija, bet nevaru atcereeties :D Kad pabeidzu 9.klasi, aizgaaju maaciities par frizieri. Pabeigt, nepabeidzu, jo aizgaaju straadaat un no 15.gadiem es jau straadaaju..ljoti gruuti gaaja gimenee un man vajadzeeja paliidzet mammai..zheel tikai tas, ka es nepabeidzu skolu, nu bet laiks veel ir :) esmu pavaars, jo straadaaju tajaa jomaa un tas man ljoti patiik :) man dikti patiik taisiit eest un tas man sanaak garshiigi :D:P gadu atpakalj paarvaacos uz Tukumu pie vecaakiem un es pateikshu vienu, ka ar vecaakiem tomeer ir forshi dziivot :P tur es aardijos ka trakaa, man patiik aatrums, taapeec reti, kad pa nakti es biju maajaas, es braukaajos kur tik vareeju un apziimeeju gandriiz katru likumu Tukumaa :D Aatrums man ir viss, it iipashi, kad braukaajos ar moci..bet kad tiku smagaa avaarijaa, censhos nedot gaazi griidaa :( Shii gadaa saakumaa manaa gimenee notika viens negadiijums, delj kura man vajadzeeja visiem draugiem pateikt "attaa" un iet atkal straadaat. nuuu, nerunaasim par sliktu un pastaastiishu par to, ka es kljuvu par mazo geimeriiti :D
Vispaar viss saakas ar MINECRAFT..JAAA, MAMMA MIA, ES SPELEEJU TO SUUDU. to man iemaacija speeleet draugs un es biju tik atkariiga no taa, ka maksimaalais, cik speleeju bez apstaajas bija 29h :D tad mani iemaaciija speeleet CS :D viss saakaas ar to, kad es redzeeju pretinieku, es psihoju un neko nedariiju, jo man bija bails un tad es veel vairaak psihoju, jo mani visu laiku noshauj :D tagad speeleeju tikai CS bet arii ljoti reti. Speleeju CS jau 2.gadus kkur un es ar to nelepojos, jo labaak es vispaar par taadam speeleem nezinaatu..speleeju ne tikai @chil, betl arii @heal ar nickname mazaa^dafuq :) Hmm...laikam viss un laikam jaaiet piw piw headaa kaadam :D holla, cilveeki :P

Ierakstu laboja mazaa^dafuq 18.12.2016 04:43

civ riva

hello

Ierakstu laboja aspewi 7.01.2017 10:30

Yo lidojošā :D

hai

Hello, laba sasveicināšanās.

Un vispār kaut kur jau dzirdēta, ka tik chillā nav jau kopā šauts. 8)

yo

Hellooooo!!!! :D

nu 4e go pasparengujem 1x1

es.

nu 4e go pasparengujem 1x1

bez problem, nub :D

Ice Cream Man

Hello, laba sasveicināšanās.

Un vispār kaut kur jau dzirdēta, ka tik chillā nav jau kopā šauts. 8)

un kaa tik kopaa nav liidots :D

Ban polu4ila i propala :D

aspewi

Ban polu4ila i propala :D

Работа :P не до игр

AGA  :D

aspewi

bebebe :P

mazaa^dafuq
aspewi