Forums

acc

• In-game segvārds: voram masti, musoram po pasti
  • Vecums: 20
  • Links uz statiem: servera topa biju 10
  • Nodarbošanās: stradaju
  • CS adminēšanas pieredze?(kur iepriekš esi adminējis): daudz kur esmu bijis admins, visados noname serveros un top serveros, bet tas bija jau sen. pirms kadiem 5 gadiem pats tureju savu serveri
  • Kāpēc mums Tev būtu jādod tiesības un kādam mērķim tev viņas vajag?: speleju ikdiena, gan pa dienu gan vakaros, loti biezi sanak ta ka ir dazi mudaki ar 4itiem serveri, un neviena admina nav online kurs varetu tos izbanot. Katru dienu kad pilns serveris ar visadiem rumaniem, lejsiem un citiem, tie boti pat nevar normali spelet pildot misiju, un tad jagaida kamer rounds beigsies jo speletaji abas komandas sez baze un gaida viens otru
  • Kad esi redzams serverī un cik daudz tur tusējies?: domaju ka visi jau zin cik daudz tur tusejos
  • Kuru access līmeni vēlies? Ar pamatojumiem katram flagam. http://chill.lv/forum/topic/12818/access-limeni: 3. es jau visu ieprieks pamatoju, kadel man vajadzigas admina tiesibas
  • Pastāsti kaut ko par sevi.: sobrid pisu sev galvu ar pardosanu savas masinas. bet nu ja kads gribes zinat kko vairak, prasiet man privati, pastastisu

nepazistu tapec anti

REC, bieži sastopams serverī un mak spēlēt. 

CIK ESU MANIJIS VINS BRIZIEM PAC SPELE AR WH TAPEC TADAM USKATU ANTI

Mareks

CIK ESU MANIJIS VINS BRIZIEM PAC SPELE AR WH TAPEC TADAM USKATU ANTI

vareji demku ierakstit, tu tak maki to :D :D :D

Ko jūs vispār spamojat šajā tematā? Es domāju admini varēs tikt galā bez jūsu palidzības, paldies par saprašanu.

Rec, ja spelesi bez wh))))))

Marek, man acis gandrīz sadega lasot tavu rakstīto.

pašlaik neitrāla

ir taa ka gribas ielikt rec bet gribas ielikt ari anti, neapvainojies tu uzradies visur posto foruma kur nevajadzeja tev to dariit, stundas tev ir maz,  ierakstu skaits ir izveidojies no bezjedzigas postosanas. nav ta ka tu man nepatiic, bet ir minusi,   bet nav dizu plusu.  es gribetu ielikt rec bet paliksu neitrals, bet tu nedusmojies, 

NEITRALS

REC.

REC 

kas tas blad vispaar par niku tizlu !? 

Ja būsi tikpat aktīvs un huiņas nedarīsi - Rec.

Acc uz pārbaudes laiku , pagaidām...

Pm nick/pw.

0 lietotāji
0 viesi