Forums

sveiki sveiki chill

Sveiki!

Vards-Mareks
Ingame-/ready2die?/ps1x`D/BUU`
Dzivesvieta- Liepaja
Vecums- 29

About one six.
Speleju jau gadus apmeram 6. Ar lieliem partraukumiem, pedejais ilga vairak ka gadu, jo sanaca nedaudz pacelot. Agrak biju aizravies nopietni speleju cw katru dienu, online turniri ari tika speleti karoce zadrots. Sobrid neaizraujos ar cs loti, jo tomer ir citas prioritates. Bet pa cik aizgaju prom no darba tad nu sanak biezak uzspelet. :D
http://steamcommunity.com/id/BUU7

About my self
Dzivoju visu dzivi liepaja un dzivosu seit vel ilgi. Jo man seit patik. Alkoholu nelietoju praktiski vispar jo jumtins brauc prom. Patik klausities muziku sakot ar ray charles beidzot ar jay rock. Klausos visu ta var teikt.(iznemot latviesu meslus) Sobrid nav ipasu hobiju vai aizrausanas vienkarsi atpusos :)Nezinu ko lai vel uzraksta itka vairak jums nekas nav jaazin :D

YOoo. Pilsētā kurā piedzimst vējš.  

Jolka

Ierakstu laboja ROLKAx2 26.11.2016 19:11

Sveiks ciemā.

ROLKAx2

Jolka

TIK VIENS JAUTAAJUMS HULI TU TE TRINIES TAADOS GADOS ;O ? DZIIVIITE GALIIGI ABIZOJUSI TEVI NABADZINJU ;[[[[ !?

ROLKAx2
ROLKAx2

Jolka

TIK VIENS JAUTAAJUMS HULI TU TE TRINIES TAADOS GADOS ;O ? DZIIVIITE GALIIGI ABIZOJUSI TEVI NABADZINJU ;[[[[ !?

Ko piepisies?

Par Tēmu sveiks , par alko piekrītu labāk nelietot , visiem tas jumts zem grādīga tāds čābīgs ;)

Gonna'R
ROLKAx2
ROLKAx2

Jolka

Ko piepisies?

Par Tēmu sveiks , par alko piekrītu labāk nelietot , visiem tas jumts zem grādīga tāds čābīgs   

;D TIK INTERESEJOS AND ALL ;] CHILL'A BRO;O

Ierakstu laboja ROLKAx2 26.11.2016 20:58

kas vainas, vecumam? Vai tad 29gadi aizliegts spelet 1.6?:D

Sveicināts CHILLā 8)

Mareks

kas vainas, vecumam? Vai tad 29gadi aizliegts spelet 1.6?:D

DA HUJZIN LAIKAM NAV NEVAINAS ;] ES AR MUTERI ARII RAUJAM 2x2 LAIKU PA LAIKAM ;]] BET CILL'OT FORUMAA IR CITA DVIZUHA ;]]

Mareks izteica savas domas -

"KazaK viss mulkakais admins cik es te redzu saja serveri:D"

Ierakstu laboja KazaK 27.11.2016 11:36
KazaK

TAA IR ? 

ROLKAx2
KazaK

TAA IR ?