Forums

chill PUB .....

nu tad taa, zinu ka daudzi uz to skatas skaptiski un chiikst ik pa laikam, bet uzskatu ka javer PUB serveris valjaa, pietiek to DD2 drazt, vakar bija uzlikts Inferno, --- jaa dazhi saka chiksteet, bet turpinja spelet, jaa vienbriid tauta pazuda un bijaam 6 vs 6, bet pec paris raundiem atkal sanaca 10 vs 10. uzskatu ka vajag parmainjas, kaut vai mapciklaa uzlikt 10 popularakaas mapes, kautvai pa 10-15 min katru mapi, un viss bus ok, atri neapniks utt. esmu tagad biezhi online, un esmu pamanijis ka tauta ir , ir savejie kas spelee, un nedomaju ka chikstees vai pazudiis tie kas jau ir !!

MAIN un citi admini padomajiet, un Rihard, vajag lai ir ka vecajos labajos laikos :)  paskaties, chill bijis off tik daudzus gadus, BET ir taadi frukti kas paliek vel uzticiigi ;) piem: KAZAK, Lemony , es slipe un gan jau vel kads vecais ir, bet niks pamainiits utt :)

izsakiet savu viedokli, - par - pret ;)

Ierakstu laboja Swordfish* 17.10.2016 11:01

Vilcienu esi nokavējis, pub's jau bija. 

sakumaa, kad neviens veel nezinaja kas ir chill ?? :D un nebija patstavigo speletaaju ???

tagad taadi ir !!!

te pastāvīgu spēlētāju nav, lai sapildītu serveri. serveris pilns, jo boostu sūta. un pub nesen pārtaisīja par ice serveri.

Kā pats minēji kad tika mainītas kartes, domāju pie tā arī pagaidām paliks, citas dienas var darīt to pašu.. kad savācas aktīvākie spēlētāji, protams ja nebūs iebildumi, un jā.. kā jau lemonīts minēja, bij pubs, laiciņu atpakaļ.. kamēr bij būsts, kkas tur ņēmās.. tik līdz beidza pasūtīt, nomainīja uz csdm.. pat ja nemaldos bij balsošana par to.. un vēl acc netika sadots visiem adminiem uz pubu, līdz ar to tur skraidīja tie ārzemju boti un ar saviem aim visus aizdzina no servera...

bet kā pats redzi, aktivitāte te nekāda lielā nav, bez būsta vispār neviens nebūtu.. kam patiks skraidīt 1x1

takā lai paliek dd2, lai gan pašai piegriezies tur spēlēt, dd2 līdz riebumam, bet neko darīt..

Ja varam savaakt papildus 25 eur menesi tad varam ari pubu palaist un reklaamu :) Tad jau cilveki bus. 

Runājot par sevi - man pietiek ar dd2 un ice2k , ja ņem tā , pa lielam.Pie tam , kad tiešām ir vēlme @ dd2 kko pamainīt , vienmēr mapi var nomainīt (kā jau lemony minēja ) , ja protams neiet lielie "Ai , Ai , Ai" pa gaisu.

Man vakarā , pēc darba , ieiet pašaut mazliet dd2 , aliņš , raslabuha , vsja huiņā - tieši laikā...Ko vēl var vēlēties...

Vnk piekrītu Kilam.Ja kāds grib vēl + PUB chillam , lai pats to arī finansē.

0 lietotāji
0 viesi