Forums

Rolka.

Šis ir tam cilvēkam, kurš ņem nost gag. 

Ierakstu laboja lemony 7.10.2016 22:00

ko lai saka ;D

Rolka, pazvani kaut kur, ludzu

https://www.google.lv/search?client=opera&q=psihiatriskas+slimnicibas&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8#q=psihiatriskas+slimnicas+anonimais+talrunis

aspewi

Rolka, pazvani kaut kur, ludzu

https://www.google.lv/search?client=opera&q=psihiatriskas+slimnicibas&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8#q=psihiatriskas+slimnicas+anonimais+talrunis

bljaa tieshaam domaa ka es jobnutiijs? vai tomeer jums silka vajadziiga aA?

Ierakstu laboja Rolka 7.10.2016 22:24

che vi ahueli ? ROLKA AND KILLA FOREVE!!!!!!!!!!!!!!!

Prosto Rolka.

Kas ir Rolka?

KazaK

Prosto Rolka.

Kas ir Rolka?

prosta rolka

bljat tak pox, normaals pacans, nav ko huinju nest.... + lemony wtf kautkaadus skriinus veel taisi, tas ir veel smiekligaak kaa rolkas teksti :D 

attach

bljat tak pox, normaals pacans, nav ko huinju nest.... + lemony wtf kautkaadus skriinus veel taisi, tas ir veel smiekligaak kaa rolkas teksti :D

+++ tev  AHAHAHA 

attach, gribi arī savus tekstus redzēt? 

tev tochna nexuj dariit kaa skriinus kautkaadus cept ? +DDD wtf lemoniiij ;) 

lemony

attach, gribi arī savus tekstus redzēt? 

jaaa gribam !

Vismaz kkas notiek forumā +lai Rolka izcieś savas 9999min

lemony

Vismaz kkas notiek forumā +lai Rolka izcieś savas 9999min

man ja 9999 x3

bet kad vinjs izciesh taas 9999 , vinam jau atkal uzliek tikpat :D 

attach

bet kad vinjs izciesh taas 9999 , vinam jau atkal uzliek tikpat :D

+

tikai nevajag, vakar vēl rakstīja, lai noņem gag. šodien mini sāka rakstīt par ungag un uzreiz Rolka sāka rakstīt čatā. Viņam no jauna uzlika, jo kāds noņem nost.

lemony, vinjs vismaz uztur chataa dziiviibu (protams ne-tik profesionaali kaa to savulaik dariiju es @ kso ;DD ) bet tomēr.. + vinjs onlainā ir gandriiz nepaartraukti, principaa var ieiet kaut 5 no riita un sastapt seit rolku un uzsist bazaru. Jus tak pashi - Tu,killa,barans, uzvedaties kaa totaali klauni , kautko runaajat par tjipa skolasgaitām un domaajat ka tas ir axuenijs pieduuriens, kamoon - tas ir veel tizlaak. =) nemem launāāa, bet taa ir ;XX 

vēl tizlāk, ka stāsti savas pasaciņas iz dzīves, par zelta ķēdes nodošanām un dzertiņiem. kas tur slikts, ka mēs pa skolu sarakstamies? vismaz visus pa pidariem neapsaukājam.

kadaam vel pasacinjaam iz dziives. ja es kautko stastiju, tad es stastiju tieshi Rolkam, mums bija dialogs divatā + es vismaz stastiju reaalus notikumus, nevis vnk malu suudu par tipa skolas ''bastoshanu'' , peecstundaam un citu hernju, kamoon, jums ir kkadi 30gadi, un jus taa uzvedaties? man ir 20, rolkam arii kautkur taa paxodu, mums var piedot arii ja xuinju padzenam :X lemoniiij mees tachu esam draugi, uzliec rolkam ungag =(( neviens cits neraksta neko chatā

0 lietotāji
0 viesi