Forums

Ice Cream Man uz Dust2 land

• In-game segvārds: Ice Cream Man
  • Vecums: 20
  • Links uz statiem: http://chill.lv/stats/player/4237 kaut kas te nav pareizi ar statiem, vēl šodien esmu šāvis, bet neuzrādās.
  • Nodarbošanās: Stundents
  • CS adminēšanas pieredze?(kur iepriekš esi adminējis): Vairākus gadus esmu adminējis, ne tagad, bet iepriekš, tas bija dd2 froze un vēl pirms kaut kādā komūnā, ko vairs neatceros, katrā ziņā tieši dd2.
  • Kāpēc mums Tev būtu jādod tiesības un kādam mērķim tev viņas vajag?: Ir tā, ka baigi bieži nāk iekšā aimeri un nekautrējas citus izbesīt, varbūt pēc minūtēm 20 nostrādā šis Anti-Cheat, kad serveris pustukšs. Un admini, protams, arī vienmēr nevar būt serverī. Bet tā, ko biežāk redzu ir zephyr, esportinsh un lemony. Domāju, ka admini nekad nevar būt par daudz un nebūtu problēmas arī sodīt pārkāpējus. 
  • Kad esi redzams serverī un cik daudz tur tusējies?: Visai bieži, esmu viens no tiem, kas nav pārgājis uz cs:go un turpina pieturēties pie klasikas cs 1.6. Tieši tāpēc patīk bieži uzšaut. 
  • Kuru access līmeni vēlies? Ar pamatojumiem katram flagam. http://chill.lv/forum/topic/12818/access-limeni Protams, level 3. Slots - tas  tur tā; slap - tiem, kas pieduras un misiju nepilda; gag - dziedātājiem; adminchat - pašsaprotami, noder; slay - apzināti misijas nepildītājiem; ban - bez šitā nemaz nevar iztikt; kick - afk. 
  • Pastāsti kaut ko par sevi.: Vispār nav ko baigi stāstīt, patīk alu iedzert, paballēties, kā jau mums visiem.  Reiz aizrāvos ar futbolu un vispār sportu kā tādu. 

P.S. Noteikti daudzi domās, kas es tāds un kā uzdrošinos pieteikumu rakstīt, bet uzskatu -  kāpēc gan nē? Serverī noteikti noderēs vēl kāds admins un adminēšana man noteikti nav sveša. Paldies! 

Rec.

good ice cream man REC

Rec no manis arī ;)

Poh, rec.

REC

rec :)

ANTI

acc4duuda !

kas tu? ja nebūs ka skola sāksies un pazudīs ta rec , hz

hi baran :* hi lemony :*

Ierakstu laboja killa <3 baran 18.08.2016 20:22

anti acc4duuda

Pm ar nick/pw.

0 lietotāji
0 viesi

x
Sveiks. Gribējām Tevi informēt, ka mūsu mājaslapa izmanto cepumiņus (cookies). Vairāk info. Ok