Forums

CS 1.6 low fps Problema

Problema sekojosa low fps, ap 60, citreiz nokritas pat uz 10-20. Izmeginaju tadas lietas ka uzlabot caur userconfigs. Nekas nesanaca.. Varbut kads kautko var ieteikt? Video karte ir Intel. Iespejams nav lemts? :D

hi khrystal ja baran

hi all ja baran

pamēģin moš bind w kill lowfps

Tu pats to bindu izdomaji? :D Jo izskatas kad jaa, es pat nemeiginasu jo tas ta pat nepalidzes :)

Šeit SPIED

Citu variantu nav pērc jaunu video kartī , vai visu pc :D

apskaties vai video kartes driveri ir jaunākie utt.

portatīvais nav domāts spēlēšanai!

pc pa logu un gl & hf ;ddd

iisti neatceros kur preciizi, bet kkur vareja atkekset lai konkreti csam izmanto visus pieejamos videokartes resursus, nevis minimalos. 

https://www.youtube.com/watch?v=o8jeGVttFKI man tīri šis palīdzēja, principā, kā to vertical sync atslēdz būtu jāpaceļas fps.

steammed esi ?

Jap esmu steamed

-Un man nav nvidia, man intel!

Resnais! Principaa, padomi (kakas) ko redzi internetaa, tavu fps uzlabos par necik, vai ljoti minimaali. Visus logus nosleedz nost kad spele cs. Es perinu uz laptopu un sanaak bototies jau kaadu gadu, nonjem visas eenas nost, uzliec uz minmodels 1, highmodels 0, weather 0, cik tev lozhu caurumi saglabajas mapee apskaties pats, un samazini par 3/dalju, un pats galvenais - izsleedz chatu. Kad izsledzu chatu man fps 15-20 augstaaks. Esmu nobindojis uz pogu (i) kad to iesledzu un izsledzu, bet taja pasha laika, kad nospied TAB, lai redzetu playerus un score, tev fonaa paraadas chats kamer turi TAB - nepiecieshamibas gadijumaa, ja kads ko raksta, vai lai redzeetu, ka tavs teamplayers uzmet granatu - ar chatu es domaaju ieskaitot arii visas radio komandas. Kad esi serveros, kuri ir piedirsti ar visaadiem liekiem plaginiem, modiem, kur metaas uz ekraana visaadaas varaviikshnju kraasaas uzraksti utt. tad arii vienmeer juuti ka cs gljuko, taatad tas ir realakais ko vari dariiit - notiiri ekraanu no visiem liekajiem suudiem. es komandas no galvas nezinu, kas ir konsolee jaraksta, tapec arii neuzskaitiju visas, nevis zhiidoju, bet negribu lieki mekleet - ja vel ciinies kaa lauva, un gribi saglaabt fps, uzmet iiso uz pm, tad pastishos connfiga nepiecieshamaas komandas, un pie reizes arii iesheeros te pat topicaa, lai vel kaadam miikstajam noder :D! MCAAAAAAAA virtuaalie, spalvaini puukainie kakju veederinji!!!! 

Graphic properties:

3D - saliec visur performance nevis quality

3D - enable -  Apl. Opt mode 

Display - uzliec augstako Hz, vai iecheko variaaciju, jo super uuber kompis ar 100fps un nepareizu monitora Hz uztaisiis gljuku kaa uz 30fps

karoche, uz stmd cs labaakais variants - uzliec res uz 640, man uzreiz fps pacelas par 20-30. =)

Sis modules tev dos mazliet fps, http://gamebanana.com/skins/105181 ! Bus mazliet divainas bet spelet var. 

Ka ari ja nesi lietojis komandas tad iesaku vell:

cl_corpsestay 1; cl_shadows 0; cl_weather 0; gl_fog 0; gl_polyoffset 0.1; max_smokepuffs 0; max_shells 0; mp_decals 0; violence_ablood 0; violence_hblood 1; violence_agibs 0; violence_hgibs 0

Vienigais vell ja tev portativais tad tev netikt vala no tiem fps dropiem no 60-20 jo dators uzkarst. 

Ierakstu laboja pyth 13.09.2016 23:55
0 lietotāji
0 viesi