Forums

Čau no Art4ever .

heys!

Beidzot arī nolēmu uzrakstīt sasveicināšanos. 

Tā tad mani sauc Matīss, esmu 22 gadus jauns/vecs. Dzīvoju Rīgā, bet tagad arī mazāk šeit, jo mācos Daugavpilī - Daugavpils Universitātē. Tagad sanāk otrā kursa beigas - mākslas menedžmentā. Esmu traks džeks, vairāk tas saistās ar manām spontānajām un crazy idejām. Vienas dienas laikā spēju sagriezt kājām gaisā visu savu dzīvi ar vienu lēmumu.. :D Hobiji laikam nekas nemainās tas ir basketbols , dejas un trakas muļķības. Kas man patīk? - Viss kas saistās ap kultūru un mākslu, plus medicīnu, protams sportiņš arī, bet ar normas robežām! Klausos visa veida mūziku.. Brīvajā laikā, apmeklēju kultūras pasākumus, mākslas pasākumus, tusējos ar draugiem, taisu dažādas muļķības...

In game - niks Art4ever , kāpēc tāda izvēle, laikam jau tikai tāpēc ka matīk viss kas ir saistīts ar mākslu un kultūru. Iespējams kāds mani arī zinātu ar niku Dandijs :D biju suņu nagla citiem agrāk, jo ļoti patīka sēdēt pie demo - skatīties tos. Cs gaitas spēlēju ļoti ilgi nepateikšu, cik tas sen ir, bet ļoti ilgs laiciņš ir! bet biju uz kādiem 2 gadiem Cs atmetis ar roku, pat steam atdevu prom.. bet , te vienu dienu dikti, jo dikti sagribējas uzšaut un atkal novilku šo spēli.. meklējot kur spēlēt uzdūros Chill virsū un sāku spēlēt, šeit spēlēju jau labu laiciņu, precīzi nepateikšu.. Cs spele notiekās kā kuru dienu , ir dienas nu, ka galīgi neiet šaušana, un ir dienas vai brīži, kad varu kapāt kā Dievs :D 

Tas tā īsumā viss, ja ir kādi jautājumi jautā. :D 

Jauku lasīšanu Art4ever 

Čau, prieks ka zemāki zem 18. gadiem šķiet šeit nav pat reģistrējušies, kopš čhilla atvēršanās. :)

Veiksmi chillā, serverī jau manīts gana esi, sauc pacanelas, lai šaudās :P

Sveiks Krokodil Dandij :)

chau :)

sveiciens!  

veiksmi studijās!

yO!

gadiijumaa neesi basketbolaa tiesnesis?

Hau 

prieks iepazities :)

0 lietotāji
0 viesi

x
Sveiks. Gribējām Tevi informēt, ka mūsu mājaslapa izmanto cepumiņus (cookies). Vairāk info. Ok