Forums

Chill.lv pokers ????

Sveiki vai te butu tadi pokera seletaji kuri butu gatavi divreiz nedelja spelet chill.lv turnirus online texas holdem ?

Varetu taa ka punktus pa vietam dot un menesha labakajam kautkadu statusu weba vai serveros :)

Ko sakat?  Esmu atradis softu lai varetu normali spelet mes visi online un kapat savus turnirus.

Interese ?

Kurās dienās??

Ja vīkendos, tad noteikti varu!

Jā tas būtu interesanti ;)

Labprat speletu - vienigais atkarigs kad bus tie turniri un cikos.

Larch

Labprat speletu - vienigais atkarigs kad bus tie turniri un cikos.

Piekrītu

Ļoti ļoti ilgi nēsu spēlēis pokeru un daudzko esmu aizmirsis, bet ir oma atsākt. :)

P.S. Laba doma ar laiku arī es piebiedrošos. :)

Jā vajag pokeru !!!!

ja vinjsh buus regulāri + normalā un vienos tai pashos laikos tad tauta ar to pieradiis un speelees !!!

un nevajag tikai nedeljas nogalees , var piem : treshdienā un svetdienaa ap 20.00 vakaraa, jo nebuus jau 1000 speeleetaaju, taapeec domaaju ar 1h vai 2h tiks cauri turniiraa :) nu tas taa, manas domas :P

bet ideja laba, es par visiem 100 PAR !!!! pat ja tauta buus gatava uz pikji maukt, var sarunaat vienu kontu uz kuru noskaita pikji, un kad turnirs beidzies , sadala pa vietaam !!!!

vai arii es ar mini sarunaaju dueli, katrs pa 20ls un kapaajam :D :D

tas buutu interesanti :)

VnK.Keiniks. :)

Ļoti ļoti ilgi nēsu spēlēis pokeru un daudzko esmu aizmirsis, bet ir oma atsākt. :)

P.S. Laba doma ar laiku arī es piebiedrošos. :)

KOmbinacijas aizmirsis esi? :D

PIEKRKĪTU!! VAJAG chill.lv POKERA TURNIRUS!!

es piedalīšos!

Decembrii - bez bazara.

Vajag!

visus izdraaziishu

kakņehuj

vajag.

Piekrītu !!

+1 ,jo ātrāk ,jo labāk! :)

vēl viens šeit

P.S. "Piespraudu" topiku.

Ierakstu laboja kaza4ok 14.11.2010 15:04

Sodien varam test varianta uzspelet kads bus gatavs uz kadiem 23iem ? Vienu mazu turnirinu uzsaut ?

Protams.

Pabrīdini pirms tam mani skaipā - PM

Ierakstu laboja kaza4ok 14.11.2010 18:59
0 lietotāji
0 viesi