Forums

t0nt0 acc @ pub.

Sveicināti mani dārgie CHILL.LV lietotāji. Sauc mani Kaspars, man ir 20 gadu un es pašlaik esmu bezdarbnieks, bet iespējams tuvākajā laikā spid darbs :)

Niks man ir t0nt0. Spēlēju Cs jau vairākus gadus... Nu apmēram 6-7! Piesakos uz admina tiesībām, jo domāju, ka noderētu vēl kāds labs admins un arī agrāk esu bijis admins. Vēlos tiesības lai palīdzētu CHILL komūnam attistīties tālāk un palīdzēt atgūt iepriekšējo slavu. Protams ar savu statusu rīkošos prātīgi un izmantošu tikai vajadzīgiem nolūkiem, nevis savtīgi. Kā jau minēts topika nosaukumā vēlos acc PUB serverī, jo vairāk patīk def pubi nevis serveri ar modiem.

Serverī esu redzams vairāk pa dienu, jo pagaidām nav darba un nav ko darīt... bet tā arī pēcpusdienā. Domāju uzturos serverī normāli ilgi, lai nodrošinātu kārtību. Kā jau minēju vairāk esmu pa dienu, kad citi ir skolā/darbā un varu arī tad kārtību ieviest.

Kas mani varētu rekomendēt? Es domāju, ka Larch, Swordfish, 4ik, emys, pi0neer-, chucky utt.

Hmm cik skatos statu nav. Nu žēl. man tur 100+++ stundas.

Ar Cieņu, jūsu t0nt0. :P

Ierakstu laboja t0nt0 29.09.2010 18:37

''Vēlos tiesības lai palīdzētu CHILL komūnam attistīties tālāk un palīdzēt atgūt iepriekšējo slavu.''

vienkārši vēlējos pajautāt, kā?

ev,peni? :* es tikai domāju,kā Tu taisies atgūt savu slavu atpakaļ ? :D

R E C

Ierakstu laboja -chucky 29.09.2010 18:49 - esmu kuņa

Palīdzēt ar savu pieredzi adminēšanā. Lai viedotos labs iespaids par CHILL.LV administrāciju, jo citos LV projektos administrācija ir briesmīga un rāda sliktu iespaidu par visu projektu kopumā. Domāju, ka projekta pamats ir saprotoša un kārtīga administrācija, kura arī norāda to, cik nopietns projekts un cik ilgi tas noturēsies pie dzīvības.

promile bija.

Ierakstu laboja t0nt0 29.09.2010 18:45

vaitad tev nebija jau acc ?

nac dzert labak

rec

Rec - bet tev jasak mazak dzert citadi vel tu manu dzeraja reputaciju boja :P :D

anti - iisti nerubii fishku pa chiiteriem kaa arii bija tak tev acc, znachit ja nonjema bija iemsls

no acc viņš pats atteicās :)

lemony

no acc viņš pats atteicās :)

nu man tak nepish kas vinam ar to acc notika. atteicas znachit nevajadzeja, tad kapec tagad vajag????

ps ja nemaldos vins chill pasutija nahuj un pameta serveri, bet pectam taka tads raudosh kucens atpeldeja atpakal, m i right?

Ierakstu laboja hawok^_~ 29.09.2010 22:01

hawok,šeit nav nekāds chats.

te ir jāizsaka viedoklis, JĀ/NĒ!

Ja ir kas vairāk ko teikt,raksti viņam pašam.

-chucky

blad un ko tad es daru?;DDDDDDDDDD

hawok^_~
-chucky

blad un ko tad es daru?;DDDDDDDDDD

krubini ziemas ķiršus.

Pārbaudītas vērtības !!! REC

+ tagad ir ljoti nepiecieshami admini pa dienu, jo jaatguust tauta !!!

rec.

zinams 4els, saprot ko dara.

p.s. hawok vienmer izceljas ar kroplajaam domaam, ej ieskrienies

с возврашением братишка ;)

REC

da

nez nez... tev jau bija acc, cik atceros vāriji kkādu sūdu tur;D

nu lai iet rec.

Varat balsot nebalsot acc dabut pagaidam nevares ! ir sadas tadas problemas ;)

Naiky

Varat balsot nebalsot acc dabut pagaidam nevares ! ir sadas tadas problemas ;)

Ha jums visiem, tātad ANTI

Yes es vienīgais krutais.

0 lietotāji
0 viesi