Forums

Veleshanas

Strauji tuvojas tas briidis, kad katram pilngadiibu sasniegusham Latvijas iedziivotaajam vajadzeetu doties uz veleeshanu iecirknjiem un atdot savu balsi par kaadu no politiskajiem speekiem. Pizgjets nu tik gudri uzrakstiiju... :D Bet labi, es veleejos noskaidrot juusu viedokli, vai esat izleemushi par, ko balsosiet? Kapec tieshi par shiem? Es balsoshu par visu Latvijai. Jauni, gudri cilveeki ar potenciaalu, kaut ko mainiit visaa sisteemaa, kaa arii ekonomiskaa programma vinjiem ir laba.. nu nez, man taa shkjiet, dirsh jau vinji visi daudz un dikti, bet shitie kaut kaa ieviesh ticiiibu visvairaak, jo par visiem tiem vecajiem galiigi negribas balsot, totaals beztolks..

P.S Nav man garumziimes, nevaru uzinstaleet. Soooriii.

Es vispar Hz, nah vaig tās vēlēšanas, tik un tā sanāk katru gadu viena un tā pati h*iņa.. 

izvilkšu vienu lapiņu no čupas un par tiem balsošu

lemony

izvilkšu vienu lapiņu no čupas un par tiem balsošu

:D:D

Visu Latvijai bija ok, līdz neapvienojās ar TB/LNNK. Protams, ir tur viens otrs foršs kadrs, bet par TB/LNNK točna nebalsošu. Lai iet pupās ar savu bībeles mācību un nacionālā naida kurināšanu (ok, šis vēl ik pa laikam liek pasmieties). Pa lielām šaibām viņi tikai raud, nevienu sakarīgu rīcības plānu no viņu puses neesmu redzējis.

Par atpalikušajiem komunistiem PCTVL diezvai kāds vispār vairs balsos, bet lielākā Krievijas fani balsos par Saskaņas Centru, kas nozīmē, ka SC % būs labi, bez variantiem. Tālāk katrs LV puika un meitene izvēlēsies sev patīkamāko sarakstu (vai paklausīs vecākiem, vai piekops līdzīgu taktiku citronmeitenei), par ko balsot. Rezultātā būs viena spēcīga kreisā partija un sadrumstalots labējais gals, kas visu salaidīs dēlī un katrā balsojumā vinnēs kreisie. Principā tas nozīmē, ka ir jāizvēlās kāda populārāks labējo saraksts un par to arī jābalso.

Es izvēlos mazāko no pieejamamiem ļaunumiem - Vienotība. Pa lielām šaibām to daru ar cerību, ka šie spēs savākt tādu procentu, kas ļaus +/- normāli vadīt valsti.

Citiem es nenorādu uz ko balsot, bet iesaku beidzot sākt draudzēties ar galvu.
Lielai daļai (te es sarunājos tikai ar pilngadīgajiem) drošvien ir pohuj uz visu šito pasākumu, bet ne visu mūžu vecāki jūs uzturēs un tad būs dirsā, teiksiet, ka valdība lohi (to gan jūs drošvien jau tagad sakat), utt, taču fakts ir tāds, ka jūs šo procesu varējāt ietekmēt :)

da nu es gan nebalsosu :) neredzu tam jeegas

Par to es arī runāju. Pie varas tiks kreisās partijas (lasi - SC) un tad tu pīkstēsi, ka valstī notiek hujņa. Neaizmirsti sev uzdot jautājumu, ko tu esi darījis lietas labā un vai gadījumā pats neesi veicinājis šādu situācijas attīstību (ar savu "neredzu jēgu";).

Nezini par ko balsot? Tā jau ir cita runa. Aizej iemet tukšu aploksni, i to būs labāk.

kkad augustā bija lauku avīzē, vai kur raksts - Geji balsos par Vienotību, un cik esmu dzirdējis, ka vnk dēļ tādas reklāmas daudzi par to negrib vairs balsot..

http://www2.mozaika.lv/?lang=1&;mid=&rid=263

Neredzu jeegu, nekas nemainiisies, visi zaglji, es nebalsoshu. Viss tas ir galiigi garaam.. ir jaabalso!! Savadaak, kad pienaaks briidis un buus veel lielakaa dirsaa, tad atkal visi vainos valdiibu, kura arii buus lielaa meraa vainiiga, tachu, ko tu buusi dariijis, lai nepieljautu taadas valdiibas tikshanu pie varas? Ja buusi tikai chiiksteejis un pat uz veleeshanaam nebuusi gaajis...

Tad jau Šlesers pats arī plāno balsot par Vienotību. Lato Lapsas grāmata par Šlesera kungu esot atklājusi šo to no Aināriņa bērnības, tai skaitās gejiskus pasākumus Maskavā.

Principā man nav pretenziju pret netradicionāli seksuāli orientētiem cilvēkiem, kamēr man viņi neuzmācas vai nebāž sejā savus praidus, kas normālu cilvēku bērniem parāda cik forši ir būt gejiem. Bet šī jau ir cita tēma.

Fakts ir tāds, ka labējo galā ir vajadzīga viena partija ar labu %, citādi mums šitā hujņa valstī turpināsies ilgi.

pašlaik esmu par vienotību. komentēt negribu.

esmu gejs un balsošu par vienotību, man pohuj! dziļākā dibenā vairs nevar ievilkt nekas tākā, kas nāks pie varas paļubomu kko mainīs  un tāpat nevienam tas nepatiks, tā kā PAR GEJIEM!

ЗА Вису Латвияй категорически не советую голосовать т.к это продажные люди и сволочи!!! Не хочу аргументировать почему я так говорю но это так!!!   Я конечно понимаю, что они там все хороши как один! Но я голосовать не буду!!! Не то что я не хочу, просто я в англии!!!А если бы я был в ЛВ,  то я голосовал бы за ЦС!!! Не то что они там с Россией связаны как-то или то что я русский хотя я сам по национальности не русский!!! А голосовал бы за них то что люди думают головой! Они не ражигают ненависть между латышами и русскими!! Они просто работают!!! Насчет Единства ничего не слышал и поетому ничего про них сказать не могу но я думаю что они там не плохие ребята с головой и не будут делать глупостей!!! :)

vienotiiba za best :D

kr4, ja ieshu velet izdomashu, kurs saraksts varetu vinnet un lielakajiem lohiem miinusus saliksu :D

Mārcis

Par to es arī runāju. Pie varas tiks kreisās partijas (lasi - SC) un tad tu pīkstēsi, ka valstī notiek hujņa. Neaizmirsti sev uzdot jautājumu, ko tu esi darījis lietas labā un vai gadījumā pats neesi veicinājis šādu situācijas attīstību (ar savu "neredzu jēgu";).

Nezini par ko balsot? Tā jau ir cita runa. Aizej iemet tukšu aploksni, i to būs labāk.

mozh jaiemet bus, jebkura gadijuma esmu pret visiem tiem lohiem kuri jau 20 gadus valdiba tusee.

Нет, ни в коем случае пустой не бросайте!!!

Bugaga/Sexy-->Back

a za kogo togda golosovatj ? chtobi nebylo by  teh kto zdesj etu vsju malinu razvalil...

Dreik
Bugaga/Sexy-->Back

a za kogo togda golosovatj ? chtobi nebylo by  teh kto zdesj etu vsju malinu razvalil...

Ну незнаю это решать тебе за кого голосовать!!! Но скажу точно пустой не надо кидать, за тебя ведь заразы проголосуют!!! Если не хочешь голосовать ни за кого просто идешь в голосовальный участок берешь любой листок перечеркиваешь его как можешь и ложишь его в конверт. вот так я думаю будет правельней чем бросать пустой конверт!!!

Голосуем за ЕДИНУЮ ЛАТВИЮ!!!

Balsojam par VIENOTU LATVIJU!!!

Nešaubos, ka lielākā daļa jau ir izlasījusu, bet ja nu kāds ne - http://bit.ly/asniz3

0 lietotāji
0 viesi