Forums

Paintball Ideāls preparty vasaras beigu partijam :P

Čau, ir tā ka  man parādijās doma uzmočīt foršu vasaras nobeiguma prepartiju, pirms liela partija , kuram nu kur tas būs es nezinu... :)

Info :

1) Pasākums notiek Salukrastos paintbola parkā Busas.. :) ( varat nediskutēt par citiem parkiem vietu nemainīšu!), jo :

* Parks pieder manam draugam --> ir cerības uz atlaidēm

* Tur ir labi tiesneši + ir interesantas spēles, kur vajadzīga ne tikai šaušana, bet arī taktika...

* Sakopts kārtīgs ekipējums...

* Pēc pasākuma ir pirts līdz pēdējam vilcienam... :)

2) Parasti visiem uzreiz ir 1 jautājums - "cik maksā?"

Protams par to ir ļoti grūti tieši pateikt, bet man parasti ir izgājis vidējā cenā 25 LS...
 Ir bijuši ģēniji, kas tiek galā ar 15 ls un ir cilvēki, kas pacenšas un iztērē 35 LS

Izmaksas: 1) Vilciens       2.9 LS

2) ALus - 5 L   6 LS

3) Paika          4 LS

4) pirts           3 LS

5) paintbols     5LS sākuma komplekts + 100 bumbiņas - 2 LS --> +/- 300 bumbiņas  ja nešaudaties pa labi pa kreisi un baigi neārdaties uz laukuma maximums iztērēsiet 400 --> 13 LS  (sākuma komplektā ir 100 bumbiņas)  Es persomīgi spēlē kas ilgst 15 min vidēji iztērēju 30 bumbiņas + ar pārtraukumiem sanāk ka spēlējam no 12:00 - 17:00.... pārtraukumi ir ik pēc 15 min kamēr notīra ekipējumu un mēs sūcam alu :P ~ 10 min

3) Tikšanāš : Stacijas  laukums 14 augusts 9:50 pie Origo pulksteņa!  Tad dodamies uz vilcienu, vai nu iepirkt alu vilcienam, vai nu pa taisno pirkt biļetes --> nopērkam biļetes un 10:11 ir vilciens, kad tiekam līz Saulkrastiem 11:11  mūs ar mašīnu aizved līdz laukumam.. izpētam laukumu, pārģerbjamies un ~ 12:00 sākam spēlēt... sadalamies komandās un sākumā 3 iesildošās spēles, tad mans draugs Andris arī vadīs turpmāko spēli un pateiks uzdevumus!

Vienīgais, kas ir ar cilvēkiem, kas piesakās un brauc, būs Andrim (laukuma īpašniekam) jānosūta 5 LS, kā drošības nauda, kas tiks adota atpakaļ pēc paintbola, tipa pieskaitīta pie rēķina.. ;)

Ņu tad ziņojiet, kas grib braukt vai nu te, vai nu iedošu telefonu, kā arī var draugos Edgars Rjadovs ;) un vēlāk tad jau sazināsimies privāti.. ;)

Ierakstu laboja Lucifer 26.07.2010 21:55

domaaju ka buushu 100% pateikshu veelaak, jasagaida atbilde no viena cilveeka :P

Izklausās interesanti varētu būt...

Nu ja nekas neparedzets nenotiks tad izskatas ka busu...

ja nekas pekshni neizmainisies tad bushu.

Nez vel kas bus 14 augusta bet protams laprat brauktu :) ja nekas arkartejs nebus tad brauksu :) pagaidam vairak sliecos uz to ka braucu !

Ierakstu laboja Naiky 26.07.2010 23:25

Labs piedāvājums, ir vērts padomāt :)

domāju ka visi jau zin manu tel nr. bet nu ja nu kāds vēl nezin tad rakstiet 29876020 ;)

P.S. Aizmirsu vēl pateikt, ka vajag paņemt līzi maiņas derēbes ar ko spēlēsiet, ko uzvilkt zem kombinzona, lai ja nu kāds izdomā iešaut no 2 m attāluma lai būtu vismaz kaut kāds armors :P ja kas cimdus dos ķiveri dos kombinzonu arī.. ieroci, ja labi uzvedīsieties vilcienā , ja nē varēsiet ar čiekuriem mētāties...

Ierakstu laboja Lucifer 26.07.2010 23:31

čiekuru variants izklausās diezgan vilinoš :D :P

Larch

čiekuru variants izklausās diezgan vilinoš :D:P

nu jebkura gadijuma tev sanāks lētāk no visiem :D protams ja tu nedzer vēl 3x vairāk kā citi :D

О_о я тоже поеду хорошое предложение ;)

pi0neer-

О_о я тоже поеду хорошое предложение ;)

°problem 0 ;)

nice :D

zeel ka es netieku! ;( taa noteikti brauktu!

Lūgums līdz 04.08 ieskaitīt kontā 5 LS lai zinātu ar cik cilvēkiem rēķināties (jo ātrāk to izdarīsiet jo labāk)... ziņa no laukuma īpašnieka :

Sarunāts, bet es sūtīšu privāto kontu, lai nelaistu caur firmu, es ceru, ka nevienam nebūs iebildumi, jo savādāk es atlaides nevaru taisīt
Andris Burbergs
270287-10929
LV91UNLA0050008912931

Lūgums arī man uzrakstīt, kas ir nosūtījis, kas nē neaizmirstat arī norādīt to, kas sūta, lai nesanāktu pēctam schaisse :)
Tā pat Andris par visiem uztaisīs sarakstu... ;)

Paziņjat lūdzu uz draugiem edgars rjadovs vai nu e-mail edgars.rjadovs@inbox.lv Pagaidām jau ir samaksājuši 4 cilvēki...

Ja, kas ir varbut pat uzradies sponsoriņš pasākumam.. ;) Ja manai draudzenītei paliks pāri red bull no pasākumiem uz kuriem braukās, tad viņai ir tā ka var sponsorēt arī mazos pasākumus un 14 datumavai nu vakarā vai may be pat pa dienu viņa atbrauks padalīsmums red bull energy drinkus ;)

Sponsorīņa diemžēl nebūs, jo manai draudzenei izlaidums + pārējām ir daudz daudz lielo pasākumu, bet lūdzu uzrakstiet kas brauc, lai zinātu ar cik cilvēkiem man orientēties!!! Lūgums to izdarīt pēc iespējas ātrāk... :)

Ja kas brauc :

s.Gaming* ````

s.Gaming* OmG!?

s.Gaming* Handconnonier

un vel pāris manu draugu.. :)

Ierakstu laboja Lucifer 9.08.2010 11:35

METAM NAUDU !

Ka zinam ir tadi kas daudz runa un neko nedara !

Reku bus saits http://www.busas.lv/

Ierakstu laboja Naiky 9.08.2010 11:59

Es busu par 95%, bet drosi vien ka brauksu ar masinu...Ta ka velak sakontaktesos lai uzzinatu kur jabrauc.

Es brauksu ar masinu, tatad 4 vietas ir brivas -> Sametas katrs pa 2.50(letak neka ar vilcienu) un aidaa...Tatad piesakas kas brauks ar mani.

0 lietotāji
0 viesi