Forums

Kas isti pakaries?

Sveiki. Tātad beidzamajā laikā arvien biežāk man parādās ta saukto "zilie ekrāni". Agrāk arī bija tā, ka vispar negāja tālāk par to, tad nu nācās repairot windowsu.. vēlāk jau lasīju, ka HDD bad sektori etc... Tagad atkal sākas joki.. šodien bračka vispār nevarēja arī talāk par zilo ekrānu tikt. tad nu atnācu mājās un izčakarēju visus kontaktus HDD, un itkā tagad uz kādu laiku iet.. Varbūt kādam ir bijusi saskarsme ar šo problēmu un var pateikt, kas tieši ir bojāts?

PC Apraksts:

CPU - Intel Celeron 2.5 ghz

HDD - Samsung 160gb

RAM - 1.50gb

Video - nVidia GF 5200 FX

Motherboard - ASrock P4V88+

OS - Windows Xp

Reku kāds zilais ekrāns man ir -

Lai palielinatu nospiediet ar labo peles pogu uz bildes ->> view image.

Ierakstu laboja t0nt0 17.02.2010 17:32

Vaina ir OS !!! parinstele svaigu windu un nekas tads nebus !!!

Man ta 2x bija es vnk rr kompi un iet. :D

Naiky tas jau ir darīts. Ar laiku atkal kļūdas parādās... Jā Ice. Sākuma man arī tas palīdzēja :)

Aizmirsu piebilst ka man PC 5-6 gadus vecs.

Zilos nāves ekrānus visbiežāk met dēļ nepareiziem draiveriem (patiesībā tas redzams arī attēlā). Pēdējā laikā nav likti klāt kaut kādi jauni dzelži? Vai arī kopā ar apdeitiem atnācis kāds ļevs draivers.

Man tādus logus meta, kad biju uzlicis procesoram pārāk lielus apgriezienus caur BIOS.

Anpher

Zilos nāves ekrānus visbiežāk met dēļ nepareiziem draiveriem (patiesībā tas redzams arī attēlā). Pēdējā laikā nav likti klāt kaut kādi jauni dzelži? Vai arī kopā ar apdeitiem atnācis kāds ļevs draivers.

man ar ta pati problema, diena vismaz reizi sis zilais ekrans uzmetas, man ir izplukta vista domaju ka del tas, laikam jamegina jaunaki draiveri.. un tas paradijas nesen pec vindows updeitosanas.. 

Nu itka neko neesu metis... hz... tas viamraid.sys varetu but Via Raid Tool draiveri ? visu laiku gaja ok tagad atkal chupa.. un kapec tad pakustinot HDD vadus aiziet atkal ?? Domaju ka man pc chupaa :D

Piemeram ari kompis man jau nu kadu laiku Steam nevelk... t.i uzinstaleju.. palaizhu Cs un nezheligi lago.. ari Non steam lago bet mazaak... kad shauj tad loti lago.. Agrak ta nebija.. agrak speleju normali

Ierakstu laboja t0nt0 17.02.2010 19:03

Man arī ir gadījies,ka met šitādus jokus

RR PC,ja nesanāk,tad parasti atvienoju no strāvas pašu pc,atveru vaļā kasti(vnm man viņa ir vaļā) un izrauju Hdd un CD-ROM vadus,pēc pāris sekundēm iespraužu atpakaļ un viss strādā

:D

Es karoju ar so problemu 2 gadus un tagad jau 4 menesu ka nau -Barosanas bloka kamer nenomainiju un vis ok ! !

Palūgšu Naiky vairs neatbildēt uz šāda rakstura jautājumiem, jo pēdējo 3 mēnešu laikā, tu esi parādijis savu kompitenci. Un nē, mani neinteresē, kā tu pelni naudu un ar kādu mašīnu tu brauc. Vēl jo vairāk, man tiešām ir žēl to cilvēku, kuriem tu dod padomus šāda tipa jautājumos, jo tu NEESI zinošs cilvēks.

Kas attiecās uz jautājumu, nogooglo error kodu. Varbūt kaut kam uzskriesi virsū. BSOD ir raksturīgs atmiņas piekļuves problēmām. Piemēram RAM. Ja esi installējis kādus draiverus nesen, un tie izmanto kādu nesanitāru veidu piekļūšanai atmiņai, tad tas arī varētu būt cēlonis. Vēl variants ir PSU lēnā nāve. Pamēģini noslēgt kaut ko nost (piemēram, kādu ārējo cieto disku, flash thumbus un citus niekus kas varētu ēst elektrību lieki), un pavēro vai tad situācija mainās.

Ierakstu laboja sm1g 17.02.2010 19:44

PSU nevaretu but.. 2009 gada nogale mainiju vinu.

Man gan vairak liekas, ka man cietnis iet uz beigam :D Piemeram man ari PC ir ta. spiezhot Labo peles pogu uz kadas ikonas, teiksim desktopa uz kadas mapes, loti ilgi veras vala izvelne Labas Pogas. Agrak ta nebija un ari citiem ta nav :D

itka nekadi draiveri nav instaleti jauni utt.. Varbut tiesham, ka judzas nost RAM`s, kursh 5 gadus jau ? Sakuma itka bija 512 un tikai pec ilgaka laika pieliku 1gb klat... HDD ari.. kads man teica ka visiem, HDD derigums ir 3gadi itka :D mans jau 5 gadus velkas... Dators ari skali ruuc... iespejams sudigi dzese proci jau...

RAMis ir pavecs. Pamēģini sekojošo. Atslēdz kasti, izvelc viņus ārā un patīri savienojuma vietas ar mīkstu dzēšamgumiju.

paskaties vai visi vadi ir pareizi un kārtīgi saspraustu, ja nepalīdz, noraksti tos x0000.. un pavaicā tantei gūglei

0 lietotāji
0 viesi