Forums

t0nt0 banned @ chill.lv by cr3w

1. [AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] Banned by admin cr3w
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ www.chill.lv
[AMXBANS] Reason: 'paldies par darbu chill laba '
[AMXBANS] Length: 'permanently'
[AMXBANS] Your SteamID: 'VALVE_ID_LAN'
[AMXBANS] Your IP: '78.84.236.24'
[AMXBANS] =======================================

2. 15.02.2010 ~ 19:00

3. de_dust2

4. Demo editā

Lūdzu cr3w paskaidro, kādi tieši admini šeit nav vajadzīgi? Par to liek PERM banu? Vai ja ir kādas sūdzības pret manu adminēšanas stilu, tad lūdzu rakstiet visi man privāti, vai rakstiet sūdzību forumā, nevis uzrakst`at cr3w`am kurš noteikti ir jūsu čoms un tas mani nobanos bez iemesla ? Uzskatu sevi par pieredzējušu adminu un to varēs apliecināt diezgan daudz spēlētāju un adminu.

Ierakstu laboja t0nt0 15.02.2010 19:04 - http://yy.lv/download.php?f=107720

nu piemērs tāds spēlēju un pēkšņi tu slay visus spēlētajus , pectam visi sākā ārdīties par to ka bija tur awp utt.

edit: daudzi tam var piekrist ,kas spēlēja tad.

Ierakstu laboja grEEn^ 15.02.2010 19:07

Es tevi personīgi atbrīvoju no adminu un ban checking pienākumu pildīšanas. Es noņemšu acc un būs tev unban.

Paldies, par visu, ko es darījis chill labā.

Visi, kam ir kādas pretenzijas šeit tās var droši izteikt, bet nu t0nt0 acc atpkaļ nebūs. Tā kā bez kautrēšanās.

Ierakstu laboja cr3w 15.02.2010 19:08

grEEn. Tas bija joks. Turklāt es paprasīju - "davaj, es uz promiešanu slay visus ?" ļoti daudzi uzrakstīja - Davaj. Tas bija tāds jociņš jautrībai. Neēsmu nekāds no koka tēsts, kam nav nekā jautra iekšā... Cepas par kaut kādiem sīkumiem. Ok ACC off... No Problems... A nafig vajag BANU ?

Paldies mīļais cr3w.

Chill.lv tikko zaudēja labu pieredzējušu adminu. GL tālāk tādā garā.

Ierakstu laboja t0nt0 15.02.2010 19:08

Nu banu cr3w tev uzlika, jo baidījās, ka nenobano pusserveri, laigan domāju, ka bez tā varēja iztikt. :D

Da labi cr3w , taču sūdzība pat par viņu nebija :S

Es nejaukšos, bet nu jāa, t0nt0 tui te neko neizcīnīsi, pats jau vrb esi vainīgs, cr3w neko aprakstījis ar nav. :S

Klau, paskaidrojot nezinošajiem arī, es neesmu pubā bijis uz dienu un jūs jau sūdus vārat, ko t0nt0 paveica?

t0nt0

grEEn. Tas bija joks. Turklāt es paprasīju - "davaj, es uz promiešanu slay visus ?" ļoti daudzi uzrakstīja - Davaj. Tas bija tāds jociņš jautrībai. Neēsmu nekāds no koka tēsts, kam nav nekā jautra iekšā... Cepas par kaut kādiem sīkumiem. Ok ACC off... No Problems... A nafig vajag BANU ?

Paldies mīļais cr3w.

Chill.lv tikko zaudēja labu pieredzējušu adminu. GL tālāk tādā garā.

CHILL tikko atbrīvojās no viena blatnarika, kurš ir iedomājies, ka drīkst visu un pret visiem.

GL

Malacis cr3w. ;) Vel dazi kadri palikusi.

cr3w es sevi galīgi neuzskatu par nekādu blatnariku vai kā tu tur sauc... Varu saderēt, ka tev uzrakstīja chalis Richy, par to ka es viņu kick par Team Flash, kura laikā es dabūju paurī lodi.. Pēc tam viņs ienāca un sāka nolikt mani. Normāls čalis ? iedevu ban uz 2h lai nomierinās... kad vajg esmu stingrs.. a puika uzreiz pie cr3w raudāt iet ? Skaidrīte...

Icedogg, ja tev kaut kas personīgi pret mani.. lūdzu PM.. gaidu ar nepacietību ko tu man teiksi

Ierakstu laboja t0nt0 15.02.2010 19:13
t0nt0

cr3w es sevi galīgi neuzskatu par nekādu blatnariku vai kā tu tur sauc... Varu saderēt, ka tev uzrakstīja chalis Richy, par to ka es viņu kick par Team Flash, kura laikā es dabūju paurī lodi.. Pēc tam viņs ienāca un sāka nolikt mani. Normāls čalis ? iedevu ban uz 2h lai nomierinās... kad vajg esmu stingrs.. a puika uzreiz pie cr3w raudāt iet ? Skaidrīte...

Icedogg, ja tev kaut kas personīgi pret mani.. lūdzu PM.. gaidu ar nepacietību ko tu man teiksi

Nē, Richy pie manis neskrēja.. es biju serverī un visu pats redzēju.

Unbanned.

Arī viņa uzbraucienus redzēji?

RIchy, POX :  jibalniks

[AMXX] Client "RIchy, POX" kicked
IP: 87.110.21.253:27005
RIchy, POX has left the game
Larch killed t0nt0 with m4a1
RIchy, POX :  normal

Par to, kad es atbildēju uz viņa jautājumu - kruts esi tjipa

es atbildēju - Protams.

uz tādiem jautājumiem es vienmēr atbildu JĀ. Ja man kāds iekš CS pajautās vai es esmu EMO, es atbildēšu JĀ.

cr3w - teikšu savu pēdēja laika iecienītāko sakāmo, ko saku visiem MAZIEM bērniem un kas it ne maz nedraudzējas ar savām smadzenītēm.

Ej iepird maisiņā un iedod mammai paostīt.

Lai arī ir unbun, tad šeit ir jājautā " Kurš šeit izmanto acc patvaļīgi ? "

EDIT 1 : Jā,esmu debīls.

Ierakstu laboja lopelis 15.02.2010 19:28

t0nt0, kas tagad būtu jādara? Jāatdod tev tiesības atpakaļ, vai kāds ir mērķis šim visam?

lopelis

cr3w - teikšu savu pēdēja laika iecienītāko sakāmo, ko saku visiem MAZIEM bērniem un kas it ne maz nedraudzējas ar savām smadzenītēm.

Ej iepird maisiņā un iedod mammai paostīt.

Tu esi debīls, vai ne?

Ierakstu laboja sm1g 15.02.2010 19:27

kur tur kads uzbrauciens no richija puses? :D nee nu sorry tonto, man pret tevi nekas nav, bet tas bija diezgan debili, ka tu nosleyoyi visus(lai gan es pats teicu ok, jo domaju ka tu to tapat neizdarisi)

Ierakstu laboja hawok^_~ 15.02.2010 19:25

ir nu gan jābūt smadzenei lai pajokotos ar accesu, tobiš noslejot visus, kad iet prom. Es arī būtu nikns.

Tas ir tāpat kā ienākt serverī un- @@ HI ALLZZZ!

Es esmu izlēmis, ka viņam šeit nebūs acc. Man ir tagad jaatskaitās? Pavisam vienkārši.. Man nepatika tavs adminēšanas stils un attieksme pret citiem spēlētājiem.

Ierakstu laboja cr3w 15.02.2010 19:35

Heh.. Kada ir mana attieksme pret citiem speletajiem ? Draudziga attieksme ir slikta ? Ja pret mani izturas normali es ari pret citiem esmu normals... Admineshanas stils ? Man ir Old School admineshanas stils, jo uzskatu sevi pats ari par Old School speletaju, nevis kadu ahuno jauno talantu, kuri dabunot acces meta krutos pacanus ka citi... Protams, es serveri pajokojos un saku - es kruts, es pro :D Taja bridi iespejams ari izliekos ka pro, jo parejie vienkarshi ir boti... Tas ta pa defu..

Bet nu ko tur strideties.. itka jau esi biju Ban Moders un Tehniku paklautiba, nevis tava Pub Main paklautiba.. Taka gribetos lai atrakstas -ynk par sho visu...

Ja vins visam piekrit.. vai ari tu vinam uzitisi alinju par to ka piekritis tas jau man pie kajas...

Paldies par iespeju adminet.

cr3w

Es esmu izlēmis, ka viņam šeit nebūs acc. Man ir tagad jaatskaitās? Pavisam vienkārši.. Man nepatika tavs adminēšanas stils un attieksme pret citiem spēlētājiem.

tik ilgi kamer tev patik mans admineshanas stils, ESMU AR TEVI!!

Nu nezinu, kas tu par oldschoolo puisi. Izlasi title zem cr3w nika. Tam vajadzētu izteikt visu un viņam ir tiesības atņemt tev accesu un par banteam tevi iecēla ynk, ja nemaldos, pēc cr3w lūguma izsludināt šādu pieteikšanos.

Viss, dari kā zini. Raksti pa PM ynkam.

TC

0 lietotāji
0 viesi