Forums

Administrācijas vairs nava?

Sveicināti čilieši. Tas es t0nt0... vietējais puika. Tātad, parunājot ar dažiem adminiem esmu pamanījis, ka notiek nelāgas lietas iekš Pub ( iespējams arī iekš citiem serverie, kuros neuzturos bieži ). Problēma ir galvenajā administrācijā... Kur ir piemēram Main`s cr3w ? Sen nav manīts kaut kā... Serverī manliekas vispār neparādās pēdējā laikā... Un lai viņš nemet atmazkas, par to ka ir jāmācās vai sesija utt.. Ja vins zināja, ka tā būs, tad nevajdzēja ņemt šo amatu. Domāju, ka Server Main`am jābūt tādam, kas spēlē un pārzin situāciju serverī. Piemēram šodien prasu DeaDLight`am vai vajdzētu uzrakstīt ieteikumu par to lai maptime nomaina? Viņš atbild, ka nav vērts jo tāpat nevienam neinteresē, kas notiek serveros... Un tā padomājot tā arī izskatās... muzons šad tad parādas pašauj utt.. Okey, Tehniķim iespējams ir darīšanas... Bet manliekas ja esi server Mains, kā piemēram cr3w, tad viņam ir jāspēlē un jāpārzin situācija serverī. Jāinteresējas, ko vēlas spēlētāji, jāprasa pašiem spēlētājiem, vai nevēlas kādus jauninājumus, jaunas mapes ? nevis tikai jāsēž ar savu kruto statusu un neko nedarīt...

Tātad, Es iesaku mainīt cs.chill.lv Pub Server galveno adminu. Es nezinu, varbūt arī citos serveris līdzīga jau nesaskaņas ir utt. Tad lai tie arī raksta visu kas uz sirds.. Jo manliekas Pub`ā vairs nav kārtīgas saskaņas, kādu piemēram varētu arī uzturēt Pub Servera Mains, kuru visu cienītu, nevis mēģinātu viņam dziļāk ielīst utt.

Es protams varu ieteikt savu kandidatūru Main amatam, ar solījumiem,ka darīšu visu kas manos spēkos, jo tas patiešām būtu manās interesēs. Bet nu es domāju, lai cilvēki, t.i spēlētāji un admini paši kopā izlemj, kā pareizāk rīkoties... Vai likt tādu, kas parādas 1x nedēļā, vai tādu, kas gandrīz katru dienu ieskrien serverī, pačillo ar pazīstamajiem un pašauj jautri kopā ar citiem un iepazīst serveri un tā spēlētājus. Protams arī forumā jauzturas... jagarantē spēlētāju/lietotāju ērtības...

P.S Es tiešam domāju, ka administrācijai vajdzētu arī par tiem lagiem pamēģināt parūpēties. Un lūdzu sm1g šoreiz bez liekiem un strupiem komentāriem, par to ka atkal neieivēroju noteikumus, vai "neesmu ziedojis" utt. Parunāsim nopietni un ķersimies pie lietas ar sparu nevis ar strīdiem.

Ar Cieņu, t0nt0.

Piekrītu ka vajag vairākus, kas atbild par Pubu, jo tik tiešām vajag pagarināt mapes laiku uz 30min, samazināt raunda laiku uz defaulto, uzlikt atpakaļ autoslayu, ielikt ieteiktās mapes un (ne tik svarīgi) izveidot acc levelu sistēmu..

Domāju, ka cr3w'am ir jāpaliek par Pub'a mainu un vajadzētu vēl kādu, kas uzņemas savest kārtībā serveri..

izvirzu savu kandidaturu shim amatam

Piekrītu Dead teiktajam :)..

PAR autoslay noteikti :)

t0nt0 manuprāt Tu kā main's nedeŗetu, nekas personisks. bet Tu pats šeit regulāri neuzturies.

es savukārt vēlētos zināt, kas ir ir admins Heil Satan, jeb k.kā tā.. tik bravūrīgs čalis, vnk y0 lamājas cik tik uziet un dar vnk visu ko vēlas :)

vsp pub's palicis k.kāds sveš, nav vairs tas, kas bija agrāk... agrāk varēja redzēt vismaz vienu adminu katru reizi, kad iegāju serverī... tgd bieži pat visu laiku ko paspēlēju, nevienu adminu neredzu...

hawok nu vnk nereāli :D:D:D

Ierakstu laboja FairT 12.02.2010 21:24 - vnk hawok :D:D

Serveris griežāš? Griežās. Čīterus bano? Bano. Šauj nost. Par raundu garumu un karšu garumu nu nevar visiem izdabāt. Viens bļauj, ka vajag tā, otrs, ka šitā.

Visam peikrītu :)

domāju cr3w ir jāpaliek, tik jabūt aktivākam.

tonto tu tiešām nez vai varētu būt, jo neuzturies nemaz tik bieži un ļoti reti izskati sudzības arī kā Ban moders un tagad jau temē uz Mainu :(

Ierakstu laboja taarps 12.02.2010 21:44
Es neuzstaju uz savu kandidaturu, saku, ka vajag cilveku, kas varetu saliedet visu. Deadlight, nevajg kadu, kas savedis kartiba,ja pats mains neko nedaris. Iespejams vienkarsi vajag vel vienu mainu pubam, ja cr3w netiek gala. Ta jau vins normals dzekins ir. :) smig, ta ir nepareizaka attieksme kadu esmu redzejis cs projekta. Var redzet, ka tu to neizproti ka citi, kas to saprot un kas ir pieredzejusi serverus ar saliedetu administraciju un speletajiem.
Ierakstu laboja t0nt0 12.02.2010 21:46

http://chill.lv/forum/topic/10545/acc-by-legend

http://chill.lv/forum/topic/10490/stati-neatsvaidzinas

Es gaidu konkursu. :)

http://chill.lv/forum/topic/10157/jautajums

Citāti no ice2k.

[SERVER5]  CHILL.LV CTF -> ctf.chill.lv

[INFO]  Ceturtdien, 20. novembri serveri tiks laistas jaunas kartes, balsoshana foruma! (war3.chill.lv)

PUB'ā uzturos tā retāk un īpaši nav par ko sūdzēties..

Pa reizei jau kāds admins ienāk un tur čīterus redzu diezgan reti, varbūt tāpēc, ka tur maz uzturos, bet ice serverī gan vaig adminus ar lielāku aktivitāti, tur čīteru pa pilnam..

Visbiežāk ice serverī redzu adminu Heinz..

pirmkārt - cr3w ar visu tiek galā ! (ne viss ir atkarīgs no viņa)

Otrkārt - Nevajag 2 main adminus !

Treškārt iesaku noņemt Ban Moderatora statusu un visu kas tur ar to komplektā, tb acc uz visiem serveriem -->> t0nt0 ! (Visu darbu praktiski dara Deadlight un kad bija vēl, portoss, tu reti kad kādu demku nosties !)

Ceturtkārt - Nevajag tevi kā Main

Ierakstu laboja 2promiles 12.02.2010 22:04
Promile tu parsteidz. Es skatos gan topikus, bet es uzreiz nerakstu, jo gaidu, kad citi ari paskatisies, jo agrak ir pieredzeti teksti- tu jau 1 visu neizlem utt. Velak paskatos un ir jau closed. Un es sevi uzskatu par loti labu adminu, kursh zin ko dara un ir loti pieredzejis. Un NE, nesmu neko sadomajies un man nav sakapis galva. Es tikai esmu pieredzejis tik daudz, lai varetu atlauties ta teikt! Es vienkarsi saprotu fishku.

tonto ja tu butu loti pieredzejis tad tu ari izskatitu demku un pats pateiktu gala lemumu.

Rekur linki uz Visu četru serveru čīteru sadaļām (bildes) !!! Kur ir kaut viens topiks kuru tu esi te nobanojis ?

pub

http://clip2net.com/page/m0/3956955

SH

http://clip2net.com/page/m0/3956986

WAR3

http://clip2net.com/page/m0/3957001

ICE

http://clip2net.com/page/m0/3957017

Man ir drusku nolaidies uz visu šo pasākumu, lai ko es teiktu tehniskajiem ir pohuj.. nu ja viņiem pohuj, tad man arī.

Būšu aktīvāks tagad, vienkārši biju atvaļinājumā. Nekādas atmaskas man te nevienam nav jāmet, t0nt0 vispār tu ahujenijs esi bļe, pats ar saviem pienākumiem netiec galā, bet man te kaut ko burī. Sāc ar sevi, nevis ar mani. Ban Chekers bļe.

cr3w šeit nav pie vainas, so uzbraucieni viņam - galīgi garām.

Šeit ir ar TECH adminiem problēmas. Kādas ir šīs problēmas? - to varbūt zin serveru maini un/vai kāds no draugiem, bet tāds kā es ne sūda nezin.

Serveros, kā jau Heinz rakstīja ir konkrēti novecojusi informācija.

t0nt0, no offence, bet, ja demkā ir skaidri redzami čīti, var droši banot. BT apspriede būtu vajadzīga tādos gadījumos, kad tu vai kāds cits nav īsti pārliecināts - čīti vai skills.

Par tiem mapju garumiem - es domāju 25 min ir optimālākais variants kāds varētu būt, kaut vai tās pašas 30 min būtu par daudz, ja serverī nav tautas un adminu arī nav online. Raundu garums - šodien italy spēlējot bija 1:45, kas ir pārāk maz, jo t iekrisojas pie hostiem un tad ir ļoti grūti paspēt viņus aizvest līdz bāzei.

Maigoni, es šaubos vai kāds mains gribētu būt aktīvs, ja tech neko nedara lietas labā, lai savestu kārtībā serveri, jo cik saprotu tur esot jāsataisa kaut kādi faili, lai varētu mapes ielikt utt. (karoč, nēesmu īsti informēts par šo.)

Ā, un Heil Satan gan jau pats atklās savu identitāti.. :D:D:D

CHILLL

Ā, un Heil Satan gan jau pats atklās savu identitāti.. :D:D:D

jau uzzināju, un labāk būtu nezinājis, jo tas ir vnk tik "kruts" čalis, ka PUB'am tādus vairāk vajag, lai tik norautu visu uz leju :)

ieliekat mani par adminu :)

Isteniba pie visa vainigs -ynk...un Naiky ari normals calis......

nu beidziet tuseet :D

Heil Satans ir xKareivis ;) Tātad... izskatās jau ka nekas nemainīsies, ja jau tehniķi paši ir spējīgi tikai paskatīties topiku un neko neirakstī... Ok cr3w, nezināju, ka biji projam, vajdzēja atrakstīties... Toreiz neizskatīju tos topikus jo biju apslimis un sūdīgi bija, takā tā bija... + vēl esmu sācis strādāt.. Bet vakaros esmu iekšā.

Redz cr3w tāda ir tev tizla attieksme ar visiem bļeģ utt. Tas ir debīli un nepiedienas arī main adminam.. Tā jau tev nav ne vainas.. Es šo diskusiju uztaisīju lai varētu normāli visu apspriest nevis, lai jūs te mētātos ar saviem tukšajiem vārdiem. Ir redzams, ka jums attieksme vairākiem pret chill ir tādi pati, kā urlai pret gansu joptvai maķ. Atvainojos par tizliem izteicieniem, bet vienkārši noriebās, ka puse te ieraksta savus lameriskos postus un īstenībā no rakstīta neko nesaprata... runa ir par chill.lv Administrācija saliedētību, kad visi viens otru atbalsta, nevis piepisas par hujņām. Un nesakiet, ka es cr3w`am piepisos par hujņām, jo tā nav hujņa.. Ok ar viņu viss ok. Man tagad tad piepisties tehniķiem, ka tiem ir pilnīgs pohujs uz chill.lv un galvenais ka nauda šmigai ir ? Jo tā man un citiem sāk izskatīties...

Gaidu, kad tehniķi sāks rakstīt.

0 lietotāji
0 viesi