Forums

ieteikums yo yo

Kr4 es iesaku uztaisīt vēlvienu pieteikšanos "Ban moderatora" amatiem un/vai paņemt vēl kādu ban moderatoru.

Jo kr4 t0nt0 tos demo skatās ļoti reti, so reāli paliek tikai deadlight tagad (jo es jau atteicos no acc un pieejas amx_baniem dēļ tā mana "brīdinājuma" - negribu justies kā kkāds likumpārkāpējs, kam jāskatas pār plecu, vai tikai man šas neatņems acc ).

No sevis varētu ieteikt paņemt kkādu bust3d vai limstift vai, kā jau teicu - uztaisīt vēlvienu pieteikšanos.

Gl & Hf čīteru ķeršanā.

Un jā - šitam topikam arī ir jēga tāda, lai jūs, bumbulīši, nedomājat ka es kko pateicu kādam un mani padzina - es pats aiziet! haha!

Ja godīgi ! pats tu nebiji nekāds labais banmoders !

chill chill buļ buļ!

:(

visiem chill ir apnicis! :(

:)

nee nu visiem gluzi jau nau apnicis:D:D:D:Dman vee rauj  pagaidaam!:):):)

Ja ta domas, tad ta ari bus. Energetika, domu speks...ticiet vai ne, tas strada!!!

Ja daudz sava starpa negateesies, tad arii lenam viss te bruks un slides uz leju, kamer bus CHUSHH!!!

Tapec, domajat labak pozitiivi un meginat risinaat lietas/problemas u.t.t.

Ok, esmu tikkai lietotajs te, bet redzu kas te notiek un saku kaa ir, un ka vajag darit.
Pasi jus sija joma esat lietprateeji, lai gan speleju CS ljoti ilgi, bet reali nekad neesmu meginajis nemties ar serveriem, forumiem n ta talak. :)

Ceru jus sapratat ko domaju...

Orba

Ok, esmu tikkai lietotajs te, bet redzu kas te notiek un saku kaa ir, un ka vajag darit.
Pasi jus sija joma esat lietprateeji, lai gan speleju CS ljoti ilgi, bet reali nekad neesmu meginajis nemties ar serveriem, forumiem n ta talak. :)

Ceru jus sapratat ko domaju...

Jā, tu pateici, ka visi prasa visādas lietas nemaz nepadomājot par to, kā tas tiek vispār uztaisīts un izdarīts. Tā arī ir.

akash

nee nu visiem gluzi jau nau apnicis:D:D:D:Dman vee rauj  pagaidaam!:):):)

tu jau to ar taadu domu, ka tu vareetu buut ban moderators, ne ? :D:D:D

pretendee tu ar akash !!!!

Ierakstu laboja fundele 28.01.2010 21:18

Man tu atteici, bet tagad pats atsakies, jo no vienas kļūdas tu esi apvainojies.

o.O

Serveri tiešām lenām iet uz leju.

Tapēc es domāju Tehniskajiem ir bik jāpiepulās un jāsalabo lietas ko speletāji prasa un ko paši Tehniskie ir solijuši...

Es varētu te uzskaitīt dažas lietiņas ....

1.Piņemt beidzot visiem serveriem Main tas vairāk domāt par ICE.... jo ice notiek lielas nekārtības + kādreiz kad tur viss bija čikiniekā arī speletāji bija uz pusi vairāk.

2.Vaig vairāk Ban moderatorus, jo stradā tā pa īstam tikai 2 mistery(kas ateicās...) un Deads

3. Vaidzētu beidzot salabot status vai tie normāli refrešojās. Pubam vel kaut cik, bet piemēram Ice galīgi nerefrešojās... Pies statiem arī šis ir labs ietekums --- http://chill.lv/forum/topic/10595/stati

4.Ja Tehniskajiem pagaidām nav laika tad varbūt vaidzētu atrast kādu cilvēku kam uzticās un kas arī varētu nodarboties ar serveru Failiem utt.

Tas viss tikai Chill labā...

Ar Cieņu Maigonis.P

Ierakstu laboja taarps 28.01.2010 21:54
taarps

Serveri tiešām lenām iet uz leju.

Tapēc es domāju Tehniskajiem ir bik jāpiepulās un jāsalabo lietas ko speletāji prasa un ko paši Tehniskie ir solijuši...

Es varētu te uzskaitīt dažas lietiņas ....

1.Piņemt beidzot visiem serveriem Main tas vairāk domāt par ICE.... jo ice notiek lielas nekārtības + kādreiz kad tur viss bija čikiniekā arī speletāji bija uz pusi vairāk.

2.Vaig vairāk Ban moderatorus, jo stradā tā pa īstam tikai 2 mistery(kas ateicās...) un Deads

3. Vaidzētu beidzot salabot status vai tie normāli refrešojās. Pubam vel kaut cik, bet piemēram Ice galīgi nerefrešojās... Pies statiem arī šis ir labs ietekums --- http://chill.lv/forum/topic/10595/stati

4.Ja Tehniskajiem pagaidām nav laika tad varbūt vaidzētu atrast kādu cilvēku kam uzticās un kas arī varētu nodarboties ar serveru Failiem utt.

Tas viss tikai Chill labā...

Ar Cieņu Maigonis.P

Vēl varētu pie UNBAN apelāciajs pievienot punktu, kur ir norādīts protokols, lai tādi kā es zinātu vai ir jēga vilkt to demku vai nē, jo man ir tikai 47p un netaisos instalēt 48p. :)

P.S. - Paldies par rekomendāciju porToss. :)

Cs es kapāju ar 48 protokolu, bet tā kā daudz demo bija 47 - kačāju no shitlawa 47 un tad tos, kuri negāja uz 48 skatījos caur 47.

čakars kr4.

bet nu gan būs daudz labāka sajūta, jo nebūs jāskatās demo un jāklausās pārmetumi no cilvēka, kura galvenais uzdevums ir fragot csā ^_^

Jam vajag ban moderatoru :) :D

0 lietotāji
0 viesi

x
Sveiks. Gribējām Tevi informēt, ka mūsu mājaslapa izmanto cepumiņus (cookies). Vairāk info. Ok