Forums

Jaunas Paroles visiem adminiem.

http://chill.lv/forum/topic/10579/uesp , šajā topikā uesp atzīst, ka viņam ir zināmas visas adminu paroles. Lai turpmāk izvairītos no nevajadzīgiem pārpratumiem lūdzu visus adminus pēc iespējas ātrāk atsūtīt jaunas paroles. YO!

Paroles jāsūta man.

Ierakstu laboja cr3w 27.01.2010 20:08

War3 arī, vai tikai pubam ?

Visiem.

Tev sutit vai Tehniskajiem?

A ja man vienalga? Tapat jamaina. Nedomaju ka usep uz sh speles.

egayo

Tev sutit vai Tehniskajiem?

man

IceDogg

A ja man vienalga? Tapat jamaina. Nedomaju ka usep uz sh speles.

Īstenībā man arī ir vienalga, kas ir uz Sh un pārējiem serveriem, bet PUB admini gan pacenšaties atsūtīt visi jaunas paroles. Protams, tiem kuriem nav vienalga var man arī sūtīt paroles, jo es visiem viņas varu nomainīt, ne tikai PUB adminiem.

Aizsūtīju tev privāti savu jauno pw! :)

izlasi citigak cr3w :D

man nau jusu paroles, es atceros tikai 1 :D

Bet nu anyway GL :D

Ņemiet manu veco 'tomato88' un izklaidējaties, šaubos vai vairs derēs. (:

EDIT:

Tie, kas paroles jau nomainīja, varētu padalīties ar vecajām, gribētos redzēt kādi murgi tur dažiem bijuši.

Ierakstu laboja Heinz 27.01.2010 20:52

Man parole bija "chillaa"

man: bubasparx

un juus domaajat ka tas liidzees ?! :D:D

ja vinjam vajadzees vinjs atkal dabuus adminu paroles taadaa pashaa veidaa kaadaa ieguva shiis ;)

Manējā: 1337

fundele, diez vai viņš tuvākajā laikā (min. 4 mēneši) satiks to cilvēku, caur kura acc uzzināja paroles ;)

fundele

un juus domaajat ka tas liidzees ?! :D:D

ja vinjam vajadzees vinjs atkal dabuus adminu paroles taadaa pashaa veidaa kaadaa ieguva shiis ;)

Viņš jau atklāja, kā viņš dabūja paroles - tika pie kazaka datora.

Nav jau grūti pateikt veco paroli :)

bf22fb! :)

jāuztaisa man ar screens :)

cr3w, kādā veidā mana ironija serverī, sakot "tev ir wh" ir nereālā aizvainošana, bet Tavs solījums taisīt skrīnus (arī ironija) ir ūber-foršais-super-joks? :)

Ierakstu laboja ministry of sound 28.01.2010 13:28
ministry of sound

cr3w, kādā veidā mana ironija serverī, sakot "tev ir wh" ir nereālā aizvainošana, bet Tavs solījums taisīt skrīnus (arī ironija) ir ūber-foršais-super-joks? :)

Kapēc mani jauc ar cr3w vislaik ?

porToss nofailoja :D un nezinu vai normali cilveki ņam galvā to, ja viņiem saka: tev ir wh :D es nez", es tados gadijumos vnk ierecu par cilvēku neattapību un viss :D

es epic fail.

aij sor, es vnk esmu saskābis (kā vecs kefīrs).

Gribējās pārāk uzbraukt tam cr3w'am - sorry

Ierakstu laboja ministry of sound 28.01.2010 14:25
0 lietotāji
0 viesi

x
Sveiks. Gribējām Tevi informēt, ka mūsu mājaslapa izmanto cepumiņus (cookies). Vairāk info. Ok