Forums

Serveri izslēgušies.

Forši, ka serveri jau ir izslēgušies aptuveni diennakti, bet neviens to tehniskajiem administratoriem neuzskata par nepieciešamu painformēt, kas, kā un kapēc. Laba attieksme pret spēlētājiem, skatos, ka vispār pēdējā laikā jums visiem trijiem ir galīgi viss pohuj. Moška uzreiz klopējat visu ciet, ja darīt neko negribat?

Un lūdzams noņemt man to grupu !

===============================

Ja kāds no mainiem lasīs, lūdzams iemest aci arī šeit.

http://chill.lv/forum/topic/10490/stati-neatsvaidzinas

Ierakstu laboja Heinz 25.01.2010 18:41

vsp jā gribētos uzzināt kpc tā , bet varbūt TIe 3 strādā un vnk nau laika kko raxtīt :(

OrangE_SkuLL2

vsp jā gribētos uzzināt kpc tā , bet varbūt TIe 3 strādā un vnk nau laika kko raxtīt :(

Jā, jā zinu šitos trīs strādniekus!!

OrangE_SkuLL2

Vai vienkārši nav laika ieslēgt.

Es saprotu, ka katram ir sava dzīve, bet reizi par visām reizēm varētu sataisīt visu un tikai tad likt mīksto uz visiem, nevis likt mīksto un neko nedarīt.

Es arī pievienojos nīdējiem.

Viens ir tehniskas ķibeles, bet ja 24h laikā viens no 4 cilvēkiem nevar ienākt un uzrakstīt, kāpēc (vai arī mošk jūs nemaz neesat pamanījuši) un kad būs viss riktīgi - nu tas nav foršiņi.

Ož pēc tā, ka atkal aizmirsuši kko ieslēgt.

veLLusa: Ja man kkas nepatiks, es uzlauzišu server (whistle) :)

uesP

Tak aizpisies dauni bled.

Nav arī tā, ka viņi sēž visu dienu uz dirsām, bet es pat saprotu kāpēc tas tā ir.

jap cik noprotu viniem par nelaimi shis projekts jau ir pieriebies :(

nu, tad liktenis ir izlemts.

FOLD!

ČEK!

ALL IN!

Ierakstu laboja g2b 25.01.2010 19:01
cr3w
uesP

Tak aizpisies dauni bled.

a KO DARĪT, TAS VISS CR3W DEĻ :P

Piekritīšu cr3w. Tomēr 24h laikā, kāds varēja ienākt un painformēt par ķibelēm.

Diezgan nesmuki tas ir...

liekas tie visi 4.maini to vien dara kaa (jerk) !!!

Ko varu teikt, Kā es domaju vaig pievienot jaunus adbildīgos katram darbam ! Jo daudz problēmas netiek risinātas, butu labi ja restartētu ik pec 12-24h stundam... !

Ja cr3w man atvainosies es ieslegšu :)

chill going down?

Es esmu par to, ka nodedzinam uesp māju, maybe ieslēgsies tāpat tie serveri.

vērts riskēt

Mājaslapa ir manā pārziņā un kā redzam, tad te problēmu nav :) Par cs serveriem man vispār nav nekādas atbildības, šķiet, ka pat paroles jau sen esmu pazaudējis.

0 lietotāji
0 viesi