Forums

Riga eSports Festival

 

 

Jūs atceraties ŠO jaunumu? Kādu laiku atpakaļ mēs jau rakstijām par lielu turnīru, kas tuvākajā laikā norisināsies Rīgā. Toreiz informācijas par šo notikumu bija pavisam nedaudz, un arī maz kurš ticēja, ka Latvijā var notikt kaut kas nopietns.

Taču mēs tiešām Jūs nemaldinājām, kad rakstījām to mīklaino un maz ticamo jaunumu ar nosaukumu "Kaut kas par kaut ko".

Tagad ir pienācis laiks atklāt kārtis un jebkurš no Jums visu beidzot uzzinās - par ko tad gāja runa un kas tad tomēr ir šīs "kaut kas".

Un tā, mēs ar prieku paziņojam Jums par to, ka 2010.gadā 27-28 martā, Rīgā notiks lielākais Baltijas kibersporta turnīrs - Riga eSports Festival 2010, kuram līdzīgu vēl nav bijis. Stiprākās Latvijas, Lietuvas, Igaunijas komandas un spēlētāji, iegūs iespēju cīnīties par 3000 Ls lielu balvu fondu, kā arī par vērtīgām balvām no turnīra partneriem un sponsoriem.

Turnīrs Riga eSports Festival notiks pašā Baltijas sirdī - Rīgā, un Latvijas galvaspilsēta ar prieku uzņems visus dalībniekus, skatītājus un viesus, plašā un ērtā telpā "Rīgas Mākslas Telpa", kura atrodas Vecrīgas centrā (adrese Kungu iela 3).

Papildus aizraujošajām spēlēm, intensīvajiem mačiem un prāta neaptverošajām cīņām, skatītāji un viesi varēs izbaudīt interesantu izklaides programmu, piedalīties vairākos konkursos ar vērtīgām balvām, kā arī iepazīties ar spēļu industrijas jaunumiem.

Kas attiecas uz balvu fondu, tad viņš tiks sadalīts šādi: disciplīnai Counter-Strike 1.6 (5x5) piešķirti 2000 Ls, savukārt disciplīnai FIFA 2010 (1x1) - 1000 Ls. Turklāt, labākie turnīra spēlētāji un komandas iegūs vērtīgas balvas no turnīra sponsoriem un partneriem, kurus mēs atklāsim nedaudz vēlāk.

Kā arī mēs ar lepnumu paziņojam, ka turnīrs Riga eSports Festival notiks ar Rīgas domes un personīgi ar Rīgas mēra Nīla Ušakova atbalstu.

Atliek vien pateikt, ka konkrētāku informāciju var atrast oficiālajā turnīra mājas lapā - www.resf.lv.

Pagaidām - sekojiet jaunumiem oficiālajā turnīra mājas lapā.

Ierakstu laboja Lixon ak hy^^ 24.01.2010 12:53

mh... psc daudz naudas 3000Ls

Gan jau iešu skatīties un atbalstīt LV ;]

Vai tad ieeja par brīvu??

CHAU GUNTI =DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 


edits: tu tak cs 1.6 nespeeleeji ne? =D

 

Ierakstu laboja xWarriors 24.01.2010 13:09

njaa...liekas diezgan iespaidiigs pasaakums...!!!

ieeja par brīvu, dalība turnirā 25ls no teama

nja , kardinosh pasakum , javac komandaa , prieka pec jau varetu uzshaut  !

 :)

Vai arī savāksi 5 cilvēkus, kas pasaki čau sadaļā atzīmēsies katrā postā, ne richyu ?

Es fifu iešu uzspēlēt.

Laikam arī vajadzēs aizlidot.

Iespaidīgi :)

Lai reģistrētos turnīrā Riga eSports Festival Counter-Strike 1.6 disciplīnā, Jums ir jāsūta pieteikuma vēstule uz e-pasta adresi cs@resf.lv Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Pieteikumā norādīt sekojošu informāciju:

1) Komandas nosaukums
2) Visu komandas spēlētāju vārdus, uzvārdus, nikus
3) Komandas kapteiņa vards, uzvards, spēles niks
4) Valsts
5) Komandas kapteiņa kontakta e-pasts
6) Komandas kapteiņa kontakta tālrunis

Pēc Jūsu pieteikuma saņemšanas Jums tiks nosūtīta vēstule, kurā būs norādīts Jūsu kārtas numurs un bankas konts reģistrācijas atmaksai. Pēc mūsu vēstules saņemšanas Jums obligāti ir jāsamaksā sava dalība turnīrā, Jums ir jāveic pārskaitījums uz norādīto kontu 25 LVL (Latvijas komandam) vai 38 EUR (Lietuvas un Igaunijas komandam) apmērā. Pēc iegūtā kārtas numura, komandai būs dotas 10 dienas laika, lai apmaksātu turnīra dalības maksu. Ja 10 dienu laikā pēc reģistrācijas numura saņemšanas komanda nesamaksās dalības maksu turnīrā(vai arī neatsūtīs samaksas apstiprinājumu uz e-pastu cs@resf.lv Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ), tad šīs komandas pieteikums tiks anulēts, un kārtas numurs iedots citai komandai.

NV! Ļoti svarīgi, lai izpildes maksājuma "PASKAIDROJUMĀ" ir ierakstīta šāda informācija: RESF CS "komandas nosaukums" "Jūsu kārtas numurs"
Piemēram, jūsu komandas nosaukums is "GHOSTBUSTERS" un Jūsu kārtas numurs ir "16". Tad attiecīgi maksājuma "paskaidrojumā" Jūs rakstiet sekojošo tekstu: RESF CS GHOSTBUSTERS 16.

Pēc tam, kad norādītā summa tiks ieskaitīta mūsu kontā, Jūs parādīsities piereģistrēto komandu sarakstā, iekš mūsu saita sadaļas "REĢISTRĀCIJA". Ja jūs gribat lai jūs parādāties reģistrējušos sarakstā uzreiz pēc dalības maksas pārskaitījuma, tad Jums obligāti ir jāuztaisa skrīnšots ar veikto maksājumu un jānosūta uz e-mailu cs@resf.lv , vēstulē norādot to pašu tekstu, kuru Jūs rakstījāt ailē "PASKAIDROJUMS" pēc laika maksājums tiks veikts. (piemēram, RESF CS GHOSTBUSTES 16)

Visi jautājumi, kas attiecas uz disciplīnas Counter-Strike 1.6 reģistrāciju, lūdzam sūtīt uz cs@resf.lv Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .
Paldies!

любительское в порно http://sellingtolawyers.com/lyubitelskoe/

0 lietotāji
0 viesi