Forums

Golden boy

lūdzu izskatiet šo te demo - http://yy.lv/download.php?f=100317

man nerāda, nezinu kapēc. Jāskatās demo beigas, kur džeks ar awp caur vairākiem smokiem nošāva. Es nespecoju, bet likās aizdomīgi.

man vispār zabej skatīties. smoukā - 3fps. bet nu cik es varēju saprast, tad neko tur neredzēju. ja viņam ir 16bit, tad ir piedodams, tāpat kā nesen vienam čalītim.

de_inferno arī diezgan kubiski momenti bija...   http://cs.chill.lv/demos/zip/chill-1001191808-de_inferno.zip

Par šito dd2 - šaras tās točna nebija, vai nu no-smoke vai nu kubiņi, viens pa div. Jebkurā gadījumā abi skaitās pārkāpumi.

Ar 16-bit tāpat nevarētu redzēt cauri 4 dūmenēm.

Ierakstu laboja limstift 19.01.2010 23:12

bet ar 16bit poļubē aizliegts spēlēt. :(

ko jūs te runājat kaut kādas stulbības par 16 bitiem un to aizliegšanu? :o:o:o

tā ir opcija, kas pieejama visiem, un PUB'a jau tiešām tas nav aizliegts!

emys

Piebiedrojos..

Vajag uztaisīt puba noteikumus un iekļaut šo saraktsā.. Ar 16 bitiem nav māksla bombīt caur smouku ;>

emys

iekš cw aizliegts, iekš pubiem.. tā ir cita runa!!

p.s ko darīt steam lietotājiem, nu man nav tādas opcijas :(

Citiem pc nevelk ar 32 bitiem, es personīgi spēlēju ar 32, bet pub'ā ar 16 es nedomāju, kas tas būtu kaut kas nosodāms un vairāk esmu par 32 bitiem :)

kiccic
emys

iekš cw aizliegts, iekš pubiem.. tā ir cita runa!!

p.s ko darīt steam lietotājiem, nu man nav tādas opcijas :(

lol? esmu steam users un man ir 32bit. :(

man ar ir steam ar 32 bit un man tie smoke ir Poo

Ierakstu laboja kaza4ok 20.01.2010 19:19 - nevienam tač nepi$ vai tev ir, vai nav 32bit
inteq

Citiem pc nevelk ar 32 bitiem, es personīgi spēlēju ar 32, bet pub'ā ar 16 es nedomāju, kas tas būtu kaut kas nosodāms un vairāk esmu par 32 bitiem :)

Labi, nav noteikumu, kas aizliegtu spēlēt ar 16bitiem, bet cs ir cik veca spēle? 15 gadi +/-? ok 1.6 no 2000. gada, tas ir 9 gadi.. nu joptvai, ja PC nevelk 9 gadus vecu spēli, tad nu tās ir attiecīgā spēlētāja problēmas, kura dēļ citiem nav jācieš. Tiešām ir tāda krīze, ka pa 9 gadiem nevar sagrabināt PC, kurš vilktu CS 1.6 uz 32 bitiem?

man nav tada opcija, kura ļautu uzlikt 16 bitus :D

tākā lielākā daļa te lielas ar saviem pc utt.

lab ok ja tu pats strādā pelni sev naudu utt. tad vari teikt man te smokā 100 fps utt. nevis man 15 gadi mans pc zbis - forsi sen4i TEv nopirka viss kartiibaa!!

es uz skolu braucot pat muterei naudu neprasu, ja nu vienigi benzīnam vajag, lai tiktu lidz skolai.. (pat mašīna nav mana)

prakses laikā sapelnītā nauda tīri dzīvošanai un vēl šim tam...

ko darīt? nostrādāt mēnesi, lai varētu jaunu pc nopirkt? nafig vajag!!

kamēr serveris nav steamed tikmēr bus daudz, kas spēlē ar 16bitiem un to nu apkarot nav reāli..., un, ja serverim nav uzlikts ka automatiski velkas smoke fails, tad arī bariņš skraida bez smoka !!

Tīrs nosmoke.. Domāju ka ir pelnījis banu uz mēnesi vai perm..

kiccic
un, ja serverim nav uzlikts ka automatiski velkas smoke fails, tad arī bariņš skraida bez smoka !!

To var elementāri apiet.. :)

Netā ir pilna dirsa ar smoke.spr failiem, kuri ir uz pusi caurspīdīgāki vai vispār smoke nav...

Viņš pat nav iegriezies foruma sakarā ar šo banu. :)

Karoče, bans paliek un veru ciet..

Ierakstu laboja DeaDLighT^ 21.01.2010 15:58
0 lietotāji
0 viesi