Forums

Visiem PUB adminiem.

Visi admini, kuriem ir votemap tiesības lūdzu, tās lietot tikai gadījumos, kad tik tiešām ir maz tautas, nevis, kad ir pietiekami daudz cilvēki un nākamā mape ir prodigy pa defu likt voti uz dd2. Pieturaties pie mapcikla. Ja, tas netiks ievērots es ņemšu votemap nost. Savādāk serverī tiek grieztas 3 mapes - dd2, nuke un inferno.

Tad nu visu pie reizes... kad tehniskie administratori beidzot būs saņēmušies sataisīt serverim wad failus, nu tas ir, lai spēlētāji varētu nokačāt no servera vienu failu priekš jaunas mapes, kuru admins ir uzlicis, tad mapciklam tiks pievienotas šādas mapes - de_scud, de_village, de_blue, de_tuscan, moška arī de_russka.

Un runājot par spambaniem.. Ja tas ir iebindots, kādā no mūsu kaimiņvalsts serveriem, tad liekat banu uz 120 min, ar ban reason "iztīri config", vai "parinstalē cs", da jebko, lai viņš saprastu, kapēc ir izbanots. Ja spams ir apzināts banojat perm. Par lamuvārdiem, kuri ir aizklāti ar zvaigznītēm nedarat neko.

EDIT: Tomēr daudziem apgraizīju votemap un map tiesības, savādāk nekas nemainīsies.

Ierakstu laboja cr3w 8.01.2010 19:48

Sk. BOSS

okej boss.

Nu tad beidzot...Kaut kas pratigs...

Tas jau poh ka Jah maina! Ir 10x10 čalis uzmet voti uz kkādu de_winterdust ( vai kkā tā)!

Nu ja man ar Jah ar savam izdaribam isti nepatik, uzliek voti un pats aizpisas un nespele:) Calis ar pautiem:)

Skatos, ka arī es esmu iespraucies tajā listē, kam noņemts ''j'' flags, lai gan neredzu tam pamatojumu, jo neesmu nedz saņēmis aizrādījumus no spēlētājiem par votemap neadekvātu izmantošanu, nedz aizrādījumus vai pārmetumus no adminu puses, bet ja attiecīgajām instancēm tā šķiet pareizāk, tad man nav vajadzības ko piebilst.

Un iebindoto reklāmu izplatītājus jau izsenis esmu gagojis vai maksimums banojis uz 5 minūtēm, norādot, ka jāķeras pie .cfg tīrīšanas.

Ierakstu laboja Heinz 8.01.2010 21:14

okey ;)

EDIT: tik labprāt derētu "e" flags un votemap manuprāt tomēr vajadzētu atstāt vairumam adminu. 

es votemap vsp izmantoju galējā variantā. tpēc nu jā.

Ierakstu laboja FairT 8.01.2010 22:03

NĒ!

Ble pec kadiem kriterijiem tika veikts acc apgraizisana...Man ar nonema:) tikai iemesls nezinams:( Paluresu kur speles musu jaunie progresivie admini un vai vinjiem ar bus apgraizits vai ne:)

egayo

Ble pec kadiem kriterijiem tika veikts acc apgraizisana...Man ar nonema:) tikai iemesls nezinams:( Paluresu kur speles musu jaunie progresivie admini un vai vinjiem ar bus apgraizits vai ne:)

A "вот с кокого хуя" tev vispār ir jāskatās kā citi kaut ko dara vai nedara? Tu labāk par sevi uztraucies. Un tas attiecās uz visiem. Beidziet skatīties kā citi kaut ko dara un beidziet raudāt, sūdzēties. Labāk piesekojiet paši sev.

A vot tur tas huijs ari ir ka citiem nonemam ta pat vien bez nekadam sudzibasm, a cits hujari ar acc ka grib un ci grib un tiem ir pofig, tad ka sacit jasaka kur ir demokratija????Aljo???

egayo

A vot tur tas huijs ari ir ka citiem nonemam ta pat vien bez nekadam sudzibasm, a cits hujari ar acc ka grib un ci grib un tiem ir pofig, tad ka sacit jasaka kur ir demokratija????Aljo???

Da shit happens. Ko tu vari cerēt?
visādiem spokiem, radiem un citiem idiņiem dos, pret vecajiem izturās kāpret sūdiem, tikai tiek aizmirsta viena lieta, viss turās uz vecajiem, nevis jaunajiem pimpīšiem.

INFINITY
egayo

Da shit happens. Ko tu vari cerēt?
visādiem spokiem, radiem un citiem idiņiem dos, pret vecajiem izturās kāpret sūdiem, tikai tiek aizmirsta viena lieta, viss turās uz vecajiem, nevis jaunajiem pimpīšiem.

Nu protams ka uz vecajiem.. bet kā tu domā dabūt jaunus un pastāvīgus ?? graizot viņiem iespējas ?? uzskatu, ja nedara sūdus, tad nah jāņem nost.. ir iemesls - noņem..

tak ja noņems nekas tpt nemainīsies.. iespējams, ka viarāki tikai kunkstēs ka nav..

kaut man vienalga, jo tpt reti tikai izmantoju..

snoopy (egayo) darīja sūdus?

Inf ko tu cepies lai paliek ka ir, ja jau ta lema tad jau bija iemesla, man tie flagi nerausta, tikai dzekiem kas reali doma ar basku ir apgriezts un ir friki( ta domaju vel neesmu parliecinajies) kam ir atstats:)

nu tu saprati, ko biju domājis

Es nesaprotu, ko jūs varat raudāt par to ka jums nav kaut kādas tiesības vai privilēģijas. Tas ka jūs te uzturaties kaut kādu X laiku, vēl nenozīmē ka jūs esat ar kaut ko īpaši un ka jums būtu priekšroka uz kaut ko. Vienīgais pluss, kas ir no tā ka jūs te uzturaties biežāk/ilgāk, ir tas ka jūsu vārds ir vieglāk atpazīstams. Tas kā jūs te ar ko esat sadraudzējušies, ir pilnīgi un vienīgi jūsu pašu darīšana.

Padomāsim pavisam reāli. Spēļu serverī spēlē visi kopā. Tā kā ir iespējams, ka uzrodās kādi nekārtību cēlāji, vai vienkārši vajag to serveri kaut kā kontrolēt - cilvēkiem kas tur uzturās vis regulārāk, iedod tiesības šo servisu kontrolēt lai uzturētu vienu kārtības līmeni vairāk vai mazāk. Notiek kāda ķibele - šie cilvēki ir domāti tam lai to novērstu. Kad viss ir normas robežās, visi spēlē parastu spēli. Es vienkārši cenšos saprast, vai jums tās tiesības tiešām ir tik svarīgas? Tak jopcik, pēc idejas spēlē jau dēļ spēles, nejau tāpēc ka ir iespēja kontrolēt notikumu gaitu (plašaptveroša doma).

Kas attiecās uz starterpostu - awesome. de_village bija karte ko es ieteicu jau 2007. gadā un gribēju arī šoreiz atgādināt par to, taču tad bija jālabo oriģinālais posts un negribējās īsti to aiztikt tikai dēļ taimstampa. Prieks ka to atcerējās tā pat.

Ierakstu laboja sm1g 8.01.2010 23:17

Nu neviens necepjas,paskaties situaciju tagad iet karte actec un spele speletaji 3x3...ja tas ir kruta mes visi apmierinati, visi kjerc admin nomaini mapi...Atbilde: Sorry nevaru nonema..Iet lieta par to lai varetu speli padarit patikamaku, un butu prieks spelet, bet nu labi ko tur cepties...

P.S sm1g tu tak teici ka cs vispar nespele(cik atceros no ieprieksejiem topikiem), nu tad ludzu luko pec kartibas foruma, bet nejaucies diskusija par pasu speles procesu:) tas ta starp citu...

P.S.S sm1g paklausies labu dziesmu

(

" onclick="window.open(this.href); return false;">
" onclick="window.open(this.href); return false;">
)

un viss bus bumbaas:)

Ierakstu laboja egayo 8.01.2010 23:22 - ble naher radas 3 logi???

Nu tak paspēlējiet to azteku, kur ir problēma? Agrāk vai vēlāk uzradīsies citi spēlētāji un jūsu būs vairāk. Jau iepriekš zināju ka latviešiem ir kaut kādas problēmas ar pacietību, un te tas ļoti labi ir redzams. Jūs gribat mazākas, atbilstošākas kartes tāpēc lai viss notiktu ātrāk. Tak johaidī, ieej tajā pašā CSDM un tur tev būs nonstop ekšens. Tas ka es spēli nespēlēju, nenozīmē ka nezinu kā tā ir jāspēlē.

0 lietotāji
0 viesi